2014 Top 50

 • Çocukluk

  Tür: Drama (165 dk)
  Vizyon Tarihi: 15.8.2014
  En son Before Midnight filmiyle izleyici karşısına çıkan Richard Linklater'ın senaryosunu yazıp yönettiği film, çıkış noktası olarak yakın zamanda boşanmış bir çiftin, Mason ve Olivia'nın hikayesine odaklanıyor. Sahip oldukları tek çocukları ise artık anne ve babasının bir arada yaşamadığı gerçeğine alışmak ve bu yabancı düzen içerisinde yaşamayı öğrenmek zorunda. Çocuğun 6 yaşında başlayan bu yeni tecrübesini 12 yıl boyunca s...
 • John Wick

  Tür: Aksiyon, Gerilim (96 dk)
  Vizyon Tarihi: 28.11.2014
  Çok sevdiği eşinin ölümünden sonra John Wick ondan son bir hediye alır, Daisy isminde yavru bir av köpeği. Fakat John’un yası 1969 model Boss Mustang’i Iosef Tarasov’un dikkatini çekince bölünür. John arabasını satmayı reddedince Iosef ve adamları arabasını çalarlar. Bu sırada John’u bilincini kaybedene kadar döverler ve Daisy’i öldürürler. Bilmeden yeraltı dünyasının en acımasız suikastçılarından birini tekrar harekete geçirirler.
 • Kirli Para

  Tür: Suç, Drama (106 dk)
  Vizyon Tarihi: 7.11.2014
  Bob Saginowski, kuzeni Marv’ın yerinde barmenlik yapmaktadır ve ne zaman Brooklyn suç baronları mekânlarını yasa dışı kazanımları için bir banka olarak kullanmaya gelse onları görmezden gelmektedir. Bob’un yalın hayatı çöpte hırpalanmış bir pitbull yavrusu bulduğunda karmaşıklaşır. Köpek için komşusu Nadia‘dan yardım istediğinde, aralarında yakınlaşma oluşur.
 • Kapımdaki Tehlike

  Tür: Gerilim, Suç (84 dk)
  Eski bir bölge avukatı ve çocukları bir adam tarafından kaçırılırlar. Onları kaçıran adam, hapishaneden kaçmış biridir ve bir araba kazasının kurbanı gibi bir tavır takınarak rol yapmaktadır.
 • The Guest

  Tür: Gerilim (99 dk)
  Vizyon Tarihi: 5.9.2014
  Peterson ailesi bir askerin ordudan geldiğini ve oğullarının vefat ettiği haberini getirmesiyle dünyaları allak bullak olur. Haberi getiren asker Dan Stevens bir süreliğine aileyle birlikte yaşamaya karar verir. Bunun sebebi tehlikenin yaklaşmakta olduğunu bilmesidir.
 • Low Down

  Tür: Biyografi, Drama, Müzikal (120 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.1.2014
  Piyanist Joe Albany'nin hayatına kızının perspektifinden bakıldığında, o onu 1960'larda ve 70'lerin caz parıldayan sahnelerinde bağımlısı olduğu uyuşturucudan kurtulma mücadelesi anlatılmaktadır.
 • Karışık Aile

  Tür: Komedi (117 dk)
  Vizyon Tarihi: 13.6.2014
  Felâkete dönüşen görücü usulü ilk buluşmalarının ardından bekâr ebeveynler Lauren (Drew Barrymore) ve Jim (Adam Sandler), bir tek şey konusunda anlaşırlar: Bir daha asla birbirlerini görmek istememektedirler. Ancak, birbirlerinden habersiz çocuklarıyla organize ettikleri muhteşem bir aile tatili için, Afrika’da lüks bir safari tatil köyünde, bir hafta muhteşem bir suit odayı paylaşmak durumunda kalırlar. Karışık Aile (Blended)...

Hangi Film Nerede Oynuyor


Vizyondakiler