Aaron Eckhart'ın En Sevdiği 5 Film

 • Kıyamet

  Tür: Aksiyon, Drama (153 dk)
  Vizyon Tarihi: 8.8.2008
  Yüzbaşı Willard (Martin Sheen), Vietnam’da Amerikan ordusuna başkaldıran ve vahşi yöntemlerle bir orman kabilesini yöneten Albay Walter Kurtz’ü (Marlon Brando) bulup öldürmekle görevlendirilir. Kurtz’ün izinde, insan yüreğinin karanlığıyla savaşın gerçekliği arasında kalan Yüzbaşı Willard, çok geçmeden sonsuz bir kâbusun içine sürüklenecektir.
 • Five Easy Pieces

  Tür: Drama (98 dk)
  Robert Dupea, varlıklı ve müzisyen bir aileden gelmektedir. Ailesinin müzik konusundaki baskılarına ve günlük sıkıcı pratiklere daha fazla tahammül edemeyen Robert evi terkeder. Başka bir kasabada yaşamaya başlayan Robert özgürlüğün tadını çıkarmakta ve zamanının büyük bir kısmını kumar oynayarak ve kız arkadaşı Rayette ile takılarak geçirmektedir. Bir süre sonra monoton bu hayatından da sıkılan Robert, ailesi ile işleri y...
 • The Getaway

  Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim (122 dk)
  Tecrübeli hırsız Carter 'Doc' McCoy (Steve McQueen) ve eşi Carol (Ali MacGraw) berbat olan bir soygundan ganimetlerle kaçarlar. Kendilerini kanundan ve hınçlı bir gruptan ve suç patronunun ölümcül vuruş takımından kaçarken bulurlar. Tek amaç vardır: en son soygundan başarıyla çıkmak.
 • Tehlikeli Bebek

  Tür: Romantik, Komedi (102 dk)
  David Huxley müze koleksiyonu için bir takım kemiklere ihtiyaç duymaktadır. Bu kemikleri bulmaya çalıştığı dönemde Susan Vance ile tanışır. İkili Baby adını verdikleri bir leoparla birlikte garip bir maceraya atılırlar.
 • Geceyarısı Ekspresi

  Tür: Biyografi, Drama (121 dk)
  amerikalı talebe billy hayes uyuşturucu alışkanlığını türkiye'ye gerçekleştirdiği ziyaretinde sürdürmeye kalkınca yetkililer tarafından gözaltına alınır. bundan sonra ise hayes'ın zorluklarla dolu hapishane günleri başlar... oliver stone'un senaryosunu yazdığı film, özellikle bizim ülkemizde bolca münakaşa yarattı. gerçek olaylardan yola çıktığını deneyimleri sinemaya aktardığını söyleyen yapımcılar, filmin abartılı olduğu ...

Hangi Film Nerede Oynuyor


Vizyondakiler