Abigail Braslin'in En Sevdiği 5 Film

 • Sensiz Olamam

  Tür: Komedi, Drama, Aile (112 dk)
  Vizyon Tarihi: 28.11.1944
  St. Louis 1903. Smith ailesinin Easter ve küçük Tootie de dahil olmak üzere 4 güzel kızı vardır. 17 yaşındaki Easter yan taraflarındaki daireye yeni taşınan John'a aşık olmuştur. Mr. Smith New York'da daha iyi bir pozisyon için transfer olduğunda tüm aile şok olur. Çünkü bu onların St. Louis'den ayrılması anlamına gelmektedir.
 • Ruhlar Bölgesi

  Tür: Korku, Gerilim (103 dk)
  Vizyon Tarihi: 24.06.2011
  Genç çift Josh ve Renai, üç çocuklarıyla birlikte yeni bir eve taşınır. Ancak evde yaşanan tuhaf olaylar, Renai’ye evin hayaletli olduğunu düşündürür. Evde, gece gündüz eşyalar yer değiştirmekte ve etrafta tuhaf sesler duyulmaktadır. Josh, bu olanlara inanmasa da karısının ve annesinin eve medyum çağırmasına izin verir. O andan sonra olanlar ise en çok kendisini şaşırtacaktır.
 • Duyguların Rengi

  Tür: Drama (146 dk)
  Vizyon Tarihi: 10.02.2012
  1960′larda, Mississippi’de geçen film, sosyal kuralları yıkan ve kendilerini tehlikeye atan gizli bir yazı projesi etrafında sıra dışı bir dostluk kuran 3 farklı ve olağanüstü kadının ilişkisini anlatıyor. Eugenia, yeni mezun olmuştur ve bir yazar olarak çalışmak amacındadır. Aibileen, hayatı boyunca beyazların evlerinde çalışmıştır. Minny ise, 33 yaşında, iyi aşçı olan bir hizmetçidir.
 • Küçük Bebeğe Ne Oldu?

  Tür: Drama, Korku, Gerilim (134 dk)
  Vizyon Tarihi: 11.01.1966
  Giderek yaşlanan iki kardeş film aktrisi Hollywood’ta aynı evde beraber yaşamaktadırlar. Jane Hudson, şöhreti çocuk yaşta kazanmış bir film yıldızıdır. Kardeşi Blanche ise şöhretini kardeşine kaptırmış “kaybeden” eski bir yıldızdır. Jane sakat kardeşi Blanche’a bakmak zorunda kalmıştır. Baş başa kalan iki kız kardeş tüm nefretlerini, sakladıkları gerçekleri ortaya dökmeye ve birbirlerinden geçmişin hesabını sormaya başlayacaklardır.
 • Noel Baba'nın Geyiği

  Tür: Drama, Aile, Fantezi (103 dk)
  Vizyon Tarihi: 17.11.1989
  Küçük bir kız, yaralı bir geyik görür ve onun Noel Baba´nın gökten düşmüş geyiği olduğunu düşünür. Hemen ona yardım eder ve gizlice ahırda besler...

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler