En Güzel Polisiye Diziler

 • Arka Sokaklar

  Tür: Dizi, Polisiye, Aksiyon
  Vizyon Tarihi: 31.07.2006
  Bir şehrin gerçek yüzüdür Arka Sokaklar, sabırsız ve telaşlıdır. Öfkeler bir anda suça dönüşür her dostluk bir ihanete kapı komşudur. Arka Sokaklar'da hep onlar vardır bir şehirin kocaman namusu kocaman yüreklerine ve tertemiz ellerine teslim edilmiş iyilerin dostu kötülerin amansız takipçisi polislerimiz onlarda tıpkı bizler gibidir bizimle birlikte katlanır hayatın bin türlü külfetine bizler gibi güler hüzünlenir acı çekerle...
 • Behzat Ç.

  Tür: Dizi, Polisiye, Macera (95 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.09.2010
  Behzat Ç., 1985 yılında Polis Akademisi'nden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Ekibinde yer alan diğer polisler Harun, Hayalet, Akbaba, Eda, Selim ve Cevdet ile beraber Ankara'da yaşanan cinayet olaylarını çözmeye çalışmaktadır.
 • Her Şey Yolunda

  Tür: Dizi, Komedi
  Emniyet teşkilatının temel direği olan polis memurlarının, polis okuluna seçildikleri günden, polis memuru olarak göreve başlayacakları güne kadar aldıkları eğitimleri, yaşadıkları sorunları, polislik mesleğinin gerçeklerini ve tabii ki aşklarını anlatan “Her Şey Yolunda Merkez” herkesin beğenisini toplayacak.
 • Dedektif Memoli

  Tür: Dizi, Komedi, Polisiye
  Töre yüzünden köyünden kaçan bir köylü güzeliyle İstanbul'da yaşayan yakışıklı bir dedektifin hikayelerinin anlatılacağı dizi bakalım ''Yılan Hikayesi'' gibi tutacak mı?
 • Kurşun Bilal

  Tür: Dizi, Polisiye
  Vizyon Tarihi: 18.07.2011
  Otuz dört yaşındaki Bilal Emin, cinayet masasında komiser olarak çalışmaktadır. 4 kişiden oluşan bu ekip, İstanbul’un karanlık suç ve dram içeren cinayetleri ile uğraşırlar. Bilal bir gün aniden Çıyan lakaplı birisinden ölüm tehdidi almaya başlar. Çıyan ve Bilal arasındaki geçmişe dayalı kapanmamış bu hesaplaşma Çıyan’ın Bilal’i başından vurması ile başlar. Uzun süre komada kalan Bilal, bir gün komadan uyanır. Tekrar ameliy...

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler