Gina Carano'nun En Sevdiği 5 Film

 • Çılgın Romantik

  Tür: Suç, Romantik (120 dk)
  Vizyon Tarihi: 3.02.1995
  Sıradan bir hayatı olan Clarence çizgi roman dükkanında çalışmaktadır. Bir gün Alabama isimli fahişeyle tanışır ve ona aşık olur. Fakat onu eski hayatından kurtarmak hiç de kolay bir iş değildir ve bir de Alabama'nın patronundan uyuşturucu çalacaktır.
 • Cesur Yürek

  Tür: Drama, Savaş (177 dk)
  Vizyon Tarihi: 14.09.2001
 • Kanıma Gir

  Tür: Drama, Fantastik, Korku (116 dk)
  Vizyon Tarihi: 22.07.2011
  12 yaşındaki Owen içine kapanık, okulda ezilen bir çocuktur. Yan dairelerine Abby isimli küçük bir kız ve babası taşınır. Abby, Owen’a okulda kendisine kötü davranan arkadaşlarından intikamını alması için öğütler vermektedir. O sırada kasabada işlenen şüpheli cinayetleri, Abby’nin babasının Abby’e kan temin etmek için işlediğini ve Abby’nin de eski bir vampir olduğunu öğrenir.
 • Cry Baby

  Tür: Komedi, Müzikal (85 dk)
  Wade Cry Baby Walker okuldaki en azılı hayta.Johnny Depp, bir küçük gözyaşı damlasıyla bütün kızları özellikle de zengin, güzel Allison Vernon-Williams'ı (Amy Locane) deli edecek karşı konulmaz yeteneklere sahip cool kötü çocuk rolünde harikalar yaratıyor. Allison, Wade'in peşinde kontrolsüz bir şekilde rock müzik, hızlı arabalar ve hızlı kadınlarla dolu bu dünyaya doğru hızla çekilecektir...
 • Sonsuz Ölüm

  Tür: Polisiye, Macera (110 dk)
  Vizyon Tarihi: 1.12.1971
  Kolay yoldan para kazanma konusunda kimse Butch Cassidy'nin eline su dökemez, ve arkadaşı Sundance de tam bir tabanca sihirbazıdır. Kanundan kaçmaktan yorulmuş bu iki banka ve tren soyguncusu, Sundance'in kız arkadaşı ile birlikte Bolivya'ya gitmek üzere yola çıkarlar. Neredeyse hiç İspanyolca bilmemeleri, Vahşi Batı'nın en tatlı iki kötü adamının problemlerinden en önemsizi olacaktır.

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler