Megan Fox'un En Sevdiği 5 Film

 • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

  Tür: Fantastik, Aksiyon (201 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.12.2003
  Sauron'un güçleri insan ırkına karşı son kuşatmada Gondor'un başkenti Minas Tirith'e saldırıyor. Etkisiz bir vekilharcın gözetimindeki bir zamanların görkemli krallığı, kralına hiçbir zaman böylesine umutsuzca ihtiyaç duymamıştır. Acaba Aragorn, damarlarında akan gerçeği kabullenerek kaderiyle yüzleşmek için harekete geçme cesaretini kendisinde bulabilecek midir? Gandalf, çaresizlik içinde Gondor'un dağılmış güçlerini harek...
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?

  Tür: Animasyon, Komedi (98 dk)
  Vizyon Tarihi: 23.04.2010
  Cressida Cowell’ın kitabına dayanan ve iri yapılı Vikingler ile vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında geçen aksiyon komedi “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin”de, ejderha öldürmenin kahramanlıkla bir tutulduğu kabile geleneğine pek uygun olmayan genç Vikingli Hıçkıdık’ın hikâyesi anlatılıyor. Onun ve Vikingli arkadaşlarının dünyaya farklı bir açıdan bakmalarını sağlayan bir ejderhayla karşılaştığında, Hıçkıdık’ın dünyası alt üst oluyor.
 • Kung Fu Panda

  Tür: Animasyon, Komedi (92 dk)
  Vizyon Tarihi: 4.07.2008
  Panda ayısı Po, antik Çin’deki Barış Vadisi’nde ucuz bir restoranda garson olarak çalışmaktadır. Kung fu fanatiğidir ama becerisini bir türlü sergileyemez. Bu arada Barış Vadisi’nin kapısına birbirinden güçlü düşmanlar dayanmıştır. Eski bir efsaneye göre günün birinde bir kahraman doğacak ve halkı kurtaracaktır.
 • Oz Büyücüsü

  Tür: Macera, Aile (101 dk)
  Vizyon Tarihi: 25.08.1939
  Halası ve amcasıyla çiftliklerinde mutlu bir yaşantısı olan Dorothy, sevimli köpeği Toto komşusu tarafından elinden alınmak istenince evden kaçar. Pişman olup geri dönmeye çalıştığı sırada bir hortuma yakalanır ve kendisini Oz'un renkli dünyasında bulur. Üzerine düştüğü ev, Doğu'nun Kötü Cadısı'na aittir. Onu öldüren Dorothy birden bire Oz'un en ünlü şahsiyeti haline gelir. Kardeşini öldüren Dorothy'den intikam almak istey...
 • Ninja Kaplumbağalar

  Tür: Animasyon, Aksiyon
  Vizyon Tarihi: 23.03.2007
  Usta Splinter, Ninja Kaplumbagalardan birini, egitim almasi için ülke disina gönderir. Kalanlardan biri, gizlice sehirdeki kötülüklerle savasmaya baslar. Bunun nedeni giden kaplumbaganin yerine geçmek istemesidir. Egitimdekinin geri dönmesiyle, güçlerini birlestirirler ve önemli olanin takim halinde çalismak oldugunu fark ederler.

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler