Mel Gibson Top 25

 • Cesur Yürek

  Tür: Drama, Savaş (177 dk)
  Vizyon Tarihi: 14.09.2001
 • Apokalipto

  Tür: Aksiyon, Macera (139 dk)
  Vizyon Tarihi: 23.03.2007
  Güçlü Maya Krallığı, gittikçe yayılan şehirler kurarak, gökyüzünü delen piramitler yaparak ve olağanüstü kültürel ve bilimsel başarılar elde eden etkileyici gelişmiş bir toplum inşa ederek Amerika’da 1000 yıldan fazla bir süre hüküm sürdü. Ondan sonra, tarihin ışıltısı içinde, bu dünya çöktü. Bütün bunlardan geriye kalan ormanlarla kaplı birkaç piramit ve umut veren bir gizem oldu. Şimdi, Maya uygarlığının sona ermesinden 500 ...
 • Gelibolu

  Tür: Belgesel
  Vizyon Tarihi: 18.03.2005
  “Gelibolu”, Çanakkale Savaşı’nın 90. yıl dönümünde, 18 Mart 2005’te gösterime giriyor. Dünya tarihine yön veren, uğrunda binlerce şehit verilen, Mustafa Kemal Atatürk’ü tarih sahnesine çıkaran, Avustralya ve Yeni Zelanda’nın ulus olmalarını sağlayan, Sovyet Devrimi’ne zemin hazırlayan, tarihin en büyük ikinci kara çıkarma harekatı olan Çanakkale Savaşı, “Gelibolu” belgeselinde bugüne kadar gün ışığına çıkmamış mektuplar, belge...
 • Tutku: Hz. İsa’nın Çilesi

  Tür: Drama (127 dk)
  Vizyon Tarihi: 9.04.2004
  Film, Son Akşam Yemeği’nden sonra İsa’nın dua etmek için gittiği Zeytin Bahçeleri’nde açılır. İsa Jerusalem sokaklarında sırtına yüklenen çarmıhla tüm şehri geçerek büyük acılar içinde Golgotha’ya varır. Golgotha’da çarmıha gerilen İsa, Babası tarafından unutulduğunu zannetmekte ve korkmaktadır fakat şeytanın bu son baştan çıkarışının da üstesinden gelir.
 • Çılgın Max 2: Savaşçı

  Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu (95 dk)
  Vizyon Tarihi: 11.03.1983
  İlk filmde ailesini kaybeden Max, bu filmde çetelerin baskısı altında yaşamaya çalışan bi grup insanin yanında yer alır ve onları korur.
 • Cehennem Silahı 2

  Tür: Aksiyon, Komedi (114 dk)
  Vizyon Tarihi: 1.11.1989
  Çılgın ve komik ikilimiz bu sefer, yarım milyar dolarlık para aklayan bir avukatın korunma altına alınması üzerine, onu korumakla görevlendirilirler. Soruşturma derinleştikçe bu paranın arkasında, yurt dışı bağlantıları olan büyük bir uyuşturucu karteli olduğu ortaya çıkacaktır. Dedektifleri susturmak isteyen uyuşturucu karteli her yolu deneyecektir.
 • Tehlikeli Bir Yıl

  Tür: Drama, Romantik, Savaş (115 dk)
  Vizyon Tarihi: 17.12.1982

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler