Rosario Dawson'ın En Sevdiği 5 Film

 • Rezervuar Köpekleri

  Tür: Aksiyon, Gerilim (99 dk)
  Vizyon Tarihi: 21.05.1993
  Joe Cabot (Lawrence Tierney), büyük bir elmas mağazasını soymak için ,oğlunun da dahil olduğu bir ekip hazırlar. Renk isimlerini kod isim olarak kullanan ekibin adı, 'rezervuar köpekleri'. İşinin ehli gibi gözüken ekipte, Joe'nun oğlu da vardır. Soygunun planları yapılır. En ince detayları bile gözden geçirilmiştir. Ama soygun planlandığı gibi işlemez. Mağazaya gelindiğinde tuzağa düşerler. Ekibin içinde bir polis vardır...
 • Uygunsuzlar

  Tür: Drama, Romantik, Western (124 dk)
  Vizyon Tarihi: 1.02.1961
  Nevada'da yaşayan ve geçimini vahşi atları yakalayıp satarak kazanan üç arkadaşın hayatına yeni boşanmış genç ve güzel bir kadın olan Roslyn Tabor (Monroe) girer. Roslyn ilk önce eski bir kovboy olan Gay Langland(Gable)ile tanışır. Guido (Wallach)ve Langland(Gable) ise onu ve bir arkadaşı olan Isabelle Steers(Ritter)'ı evlerine davet eder. Böylece Roslyn zorlu boşanma sürecini daha rahat atlatabilcektir. Filmde ise Roslyn, Gay...
 • Şebeke

  Tür: Drama (121 dk)
  Medya hegemonyasının iç yüzünü gösteren dört Oscarlı bir başyapıt. Yıllarını haber spikerliği ile geçirmiş Howard Beale işten çıkarıldığını öğrendiğinde inanılmaz bir duygusal tepki verir ve izeyicilerine bu durum karşısında canlı yayında intihar edeceğini söyler. Bu inanılmaz bir etki yapar ve kanalın ratingleri bir anda artar. Beale en çok izlenen anchorman haline gelirken, rakipleri de yerinde durmayacaktır.
 • Killer Of Sheep

  Tür: Drama (80 dk)
  Vizyon Tarihi: 20.06.2008
  Los Angeles’in siyahların yaşadığı bir kenar mahallesinde, Watts mahallesinde, gündüz derilerini soyduğu, yani öldürdüğü koyunların rüyalarına girmesinden korktuğu için olacak gece uyumayan bir adamın, Stan’in (Henry G. Sanders) ve onun gözünden çevresindekilerin hikayesini anlatıyor.
 • Teldeki Adam

  Tür: Belgesel, Suç (90 dk)
  Vizyon Tarihi: 13.03.2009
  Philippe Petit, 1974′lerin en yüksek binaları olan New York’un ikiz kuleleri arasında gerilmiş telin üzerine ilk adımını attı. Telin üzerinde yaklaşık bir saat dans ettikten sonra tutuklanıp, kısa süre sonra salıverilmek üzere hapse atıldı. James Marsh’ın nefes kesici belgeseli, Petit ve ona yardım eden arkadaşlarının anlatımları ile “yüzyılın sanatsal suçu”nu tüm heyecanıyla aktarıyor.

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler