Sam Worthington'ın En Sevdiği 5 Film

 • Cehennem Silahı 2

  Tür: Aksiyon, Komedi (114 dk)
  Vizyon Tarihi: 1.11.1989
  Çılgın ve komik ikilimiz bu sefer, yarım milyar dolarlık para aklayan bir avukatın korunma altına alınması üzerine, onu korumakla görevlendirilirler. Soruşturma derinleştikçe bu paranın arkasında, yurt dışı bağlantıları olan büyük bir uyuşturucu karteli olduğu ortaya çıkacaktır. Dedektifleri susturmak isteyen uyuşturucu karteli her yolu deneyecektir.
 • Çılgın Max 2: Savaşçı

  Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu (95 dk)
  Vizyon Tarihi: 11.03.1983
  İlk filmde ailesini kaybeden Max, bu filmde çetelerin baskısı altında yaşamaya çalışan bi grup insanin yanında yer alır ve onları korur.
 • Tehlikeli Bir Yıl

  Tür: Drama, Romantik, Savaş (115 dk)
  Vizyon Tarihi: 17.12.1982
 • Sosyete Polisi

  Tür: Aksiyon, Komedi (105 dk)
  Vizyon Tarihi: 1.10.1985
  Eddie Murphy, çizdiği dedektif Axel Foley karakteriyle Sosyete Polisi'ni kategorisinin en iyi on filmi arasına sokmuştur. 'Sosyete Polisi', işini kurallara pek aldırış etmeden yapmasıyla tanınan polis Axel Foley'in, hapisten çıktıktan sonra onu ziyarete gelen eski bir arkadaşının öldürülmesiyle katillerin peşine düşmesini konu alıyor. Axel, çıktığı katil avında kendini uluslararası uyuşturucu ve şuç şebekelerinin ortasında buluyor.
 • Zor Ölüm

  Tür: Aksiyon, Drama (131 dk)
  Vizyon Tarihi: 1.01.1990
  Bir grup terörist, Los Angeles'ta bir gökdeleni ele geçirip içeridekileri rehin alırlar. Fakat bir kişi binaya sızmayı başarmıştır, izindeki polis dedektifi John McClane. Karısı binadaki bir ofis partisindeyken rehin alınan McClane, ağır silahlı teröristlere karşı tek başına savaş açacaktır.

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler