Garfield Komedi Festivali

Garfield Komedi Festivali

Puan : 5/10 4 oy
Yönetmen: Mark A.Z. Dippé, Kyung Ho Lee
Tür: Animasyon
Yapım Yılı: 2008
Vizyon Tarihi: 29 Ağustos 2008 Cuma
Senaryo: Jim Davis
Seslendirme
:
Yapımcı Firma: Animation Picture Company
Yapım Ülkesi: ABD, Güney Kore
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Garfield’s Fun Fest
Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik

Garfield Komedi Festivali Filminin Konusu

Garfield, çizgi roman dünyasının, en uzun soluklu yarışması Komedi Festivali’nde sevgilisi Arlene ile birlikte defalarca birincilik ödülü kazanmıştır. Ancak bu yıl Garfield tek başına yarışmak zorunda kalır. Çünkü yakışıklı kedi Ramone çok kısa sürede ortalığı kasıp kavurmakla kalmamış, inanılmaz bir hızla çok sayıda hayran edinmiş ve bu arada Garfield’ın uzatmalı sevgilisi Arlene’in de kalbini kazanmıştır.“Yükselen değer” Ramone ile Arlene’in birlikte sergilediği tango dansının izleyicilerin büyük beğenisini ve takdirini kazanması üzerine Garfield ümitsizliğe kapılır ve eski popülerliğini elde edebilmek için çareler aramaya başlar.Bu amaçla da Garfield ile sadık dostu Odie, Garfield’a “Komedi Festivali” Birincilik Ödülü’nü kazandıracağı söylenen efsanevi “komik su”yu bulmak için bir yolculuğa çıkarlar. Bu suyun, dünyanın ilk komedyeni Freddy Frog’u yarattığı söylenmektedir.

Garfield Komedi Festivali Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 4 Yorum
 • Film Notu 10/10
  Nida ulu 6.6.2016 10:00:00
  filim çok güzel
 • Film Notu 5/10
  Alper E. 3.10.2008 12:50:00
  yetişkinler için film basit izlerken sıkıntı veriyor fakat küçük izleyiciler için güzel bir animasyon filmi grafikler daha gerçekçi yapılabilirdi ama yinede küçük çocuklara izletilebilecek ve arşivlerde bulunması gereken bir animasyon filmi
 • Film Notu 8/10
  baran anık 6.9.2008 15:26:00
  çok güzel bir film tavsiye ediyorum çok fazla güldüğüm söylenemez ama ben beğendim.
 • Film Notu 2/10
  ebru 4.9.2008 18:09:00
  Çizgi-animasyon türünü izlemeyi çok severim. Önceki Garfield filmlerinde çok eğlendiğim ve bu film için yapılan yorumda da çok başarılı olduğu yazdığı için hemen gittim. Ama sonuç hüsran :( Salondaki küçük çocuklar bile esprilere gülmedi. Sadece verdiği küçük mesajlar için 2 puan veriyorum.