Gelecek Filmler - 24 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek filmler

 • Kutup Köpekleri

  Yönetmen: Aaron Woodley
  Senaryo
  :
  Tür: Animasyon, Macera, Komedi
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Buzul Tilkisi Swifty, Antartika Postanesinde çalışan bir köpektir. Onun en büyük hayali, Antarktika’nın en hızlı köpek kuryesi olabilmektir. Bunun için her şeyi yapmaya hazır olan Swifty, gizlice kızaklardan birini alarak, içinde ne olduğunu bilmediği bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola koyulur. Ancak bu yolculuğunda beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır. Yolculuk sırasında gizli bir kaleye rastlayan Swifty, bu...
 • Les misérables

  Yönetmen: Ladj Ly
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (102 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Les Misérables, suç karşıtı bir ekibe katılan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Stephane, Paris banliyölerinden Montfermeil’deki suçla mücadele eden bir birliğin yeni üyesidir. Yeni ortamına adapte olmaya çalışan Stephane, birliğin deneyimli üyeleri olan Chris ve Gwada ile birlikteyken komşu çeteler arasındaki gerginliğin hızlıca yükseldiğini fark eder.
 • Maceracı Yüzgeçler

  Tür: Animasyon, Macera
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Kitaplara ve okumaya ilgili bir balık olan Biba, diğer çocuklar gibi okula gider ve her gün yeni şeyler öğrenmekten mutlu olur. İstanbul Boğazı'nın altında bambaşka bir dünyada yaşayan Biba, burada sevimli dostları ile her gün yeni bir şeyler keşfeder. Biba, birbirinden farklı karakterlere sahip olan dostları Çupa, Tuti, Babu, Taka Hamsi ve Denizkızı Alesta ile birlikte gizemli dünyada eğlenceli bir maceraya atılır.
 • Peri

  Yönetmen: Can Evrenol
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Fantastik
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Cem Özduru’nun Perihan isimli çizgi romanından esinlenilen 'Peri', fantastik bir çocuk masalını konu ediyor. Baskın ve Ev Kadını filmlerinin yönetmeni Can Evrenol'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Denizhan Akbaba, Elif Sevinç, Özgür Civelek, Kaan Alpdayı, Sermet Yeşil gibi isimler yer alıyor.
 • Run

  Yönetmen: Aneesh Chaganty
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Gerilim, Korku
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Run, annesi tarafından herkesten ve her şeyden uzak bir şekilde yetiştirmiş genç bir kızdır. Tüm yaşamını dört duvar arasında geçiren genç kız, eğitimini de evde annesinden alır. Hayattaki tek varlığı annesi olan genç kızın yaşamı, annesinin korkunç bir sır sakladığını keşfetmesi ile bambaşka bir hal alır. Annesinin sakladığı sırrı öğrenmeye çalışan genç kız, korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kayıp Aranıyor ...
 • The Turning

  Yönetmen: Floria Sigismondi
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Korku
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Yönetmenliğini Floria Sigismondi'nin üstlendiği korku filminin senaryosunu Henry James'in romanından Carey W. Hayes ve Chad Hayes kaleme almışlar. Filmin başrollerinde ise Finn Wolfhard, Mackenzie Davis ve Brooklynn Prince görev alıyorlar.

Gelecek Filmler Takvimi

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler