Gelecek Filmler - 17 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek filmler

 • Fatherhood

  Yönetmen: Paul Weitz
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 17.4.2020
  Kızının doğumundan bir gün sonra karısının beklenmedik ölümü ile sarsılan bir babanın, kızını tek başına büyütme çabasının konu edildiği dram temalı filmin yönetmenliğini Paul Weitz üstlenirken başrolleri ise Kevin Hart, Anthony Carrigan, DeWanda Wise, Alfre Woodard ve Lil Rey Howery paylaşıyor.
 • Mulan

  Yönetmen: Niki Caro
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Drama, Aile
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 17.4.2020
  Genç bir Çinli kız babasının hayatını kurtarmak için kendisini bir savaşçı gibi tanıtır. Disney'in 'Mulan' hikayesini temel alan filmin senaryosunda Lauren Hynek, Rick Jaff, Elizabeth Martin ve Amanda Silver kalem oynatıyor.
 • The Lovebirds

  Yönetmen: Michael Showalter
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 17.4.2020
  Ayrılmanın eşiğinde olan bir çift, kendilerini bir anda gizemli bir cinayet soruşturmasının içinde bulur. Bir yandan adlarını temizlemeye ve olayı çözmeye çalışan çift, diğer yandan kendilerini ve ilişkilerini nasıl kurtaracaklarını bulmaları gerekmektedir. Michael Showalter’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda Kumail Nanjiani, Issa Rae, Jim Iyke, Stella Damasus, Joseph Benjamin, Felix Omozusi gibi isimler yer alıyor.
 • Troll: Kuyruklu Macera

  Yönetmen: Kevin Munroe
  Senaryo
  :
  Tür: Animasyon, Macera (85 dk)
  Yapım Yılı: 2017
  Vizyon Tarihi: 17.4.2020
  Rengarenk saçlı trolllerin hikayesini ele alan animasyon türündeki filmin yönetmeni Mike Mitchell. Filmin açıklanan başrolünde son dönemin yükselen yıldızlarından Anna Kendrick ve ünlü şarkıcı ve oyuncu Justin Timberlake yer alıyor. Senaryo ise Jonathan Aibel, Glenn Berger ve Erica Rivinoja'ya ait. Poppy, güçlerini daima umutsuz olan Branch ile birleştirir ve kendisini bildiği tek dünyadan çok uzaklara taşıyan destansı bir ...

Gelecek Filmler Takvimi

Hangi Film Nerede Oynuyor