Gelecek Filmler - 24 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek filmler

 • Bad Boys for Life

  Yönetmen: Adil El Arbi, Bilall Fallah
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Komedi
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Daha önce Bad Boys ve Bad Boys II'nin devamı olarak çekilen aksiyon-komedi filmi Bad Boys for Life'ın yönetmenliğini Adil El Arbi ve Bilall Fallah ikilisi yapıyor. Başrollerde yine Will Smith, Martin Lawrence ve Joe Pantoliano yer alıyor. Mike Lowery ve Marcus Burnnet, narkotikten sorumlu olan iki polistir. Mike Lowery, orta yaş krizinin etkileri ile baş etmeye çalışırken, Marcus Burnett polis müfettişi olarak kariyerine de...
 • Elveda

  Yönetmen: Lulu Wang
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama (100 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Wang ailesinin büyük annesi hastadır ve yaşayacak az bir zamanı kalmıştır. Ailesi büyük annelerini son anlarında mutlu etmek için bir düğün organize eder ve büyük annenin sevdiği herkesi bir araya getirir ve yurt dışında yaşayan tüm akrabaları yeniden toplar.
 • Feride

  Yönetmen: Zeynep Çamcı, Ali Yorgancıoğlu
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Romantik
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Terzi olan Feride, kahraman kostümleri diken bir atölyede çalışır. Emek hırsızı olan patronuna baş kaldırıp iddialaşan Feride, hızını alamayıp moda devlerine kafa tutan bir yolculuğa koyulur. Yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu ve Zeynep Çamcı’nın birlikte oturduğu filmin senaryosunu aynı zamanda filmin başrolünü de üstlenen Zeynep Çamcı kaleme alıyor.
 • Kutup Köpekleri

  Yönetmen: Aaron Woodley
  Senaryo
  :
  Tür: Animasyon, Macera, Komedi (92 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Buzul Tilkisi Swifty, Antarktika Postanesinde çalışan bir köpektir. Onun en büyük hayali, Antarktika’nın en hızlı köpek kuryesi olabilmektir. Bunun için her şeyi yapmaya hazır olan Swifty, gizlice kızaklardan birini alarak, içinde ne olduğunu bilmediği bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola koyulur. Ancak bu yolculuğunda beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır. Yolculuk sırasında gizli bir kaleye rastlayan Swifty, b...
 • Maceracı Yüzgeçler

  Tür: Animasyon, Macera
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Kitaplara ve okumaya ilgili bir balık olan Biba, diğer çocuklar gibi okula gider ve her gün yeni şeyler öğrenmekten mutlu olur. İstanbul Boğazı'nın altında bambaşka bir dünyada yaşayan Biba, burada sevimli dostları ile her gün yeni bir şeyler keşfeder. Biba, birbirinden farklı karakterlere sahip olan dostları Çupa, Tuti, Babu, Taka Hamsi ve Denizkızı Alesta ile birlikte gizemli dünyada eğlenceli bir maceraya atılır.
 • Run

  Yönetmen: Aneesh Chaganty
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Gerilim, Korku
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Run, annesi tarafından herkesten ve her şeyden uzak bir şekilde yetiştirmiş genç bir kızdır. Tüm yaşamını dört duvar arasında geçiren genç kız, eğitimini de evde annesinden alır. Hayattaki tek varlığı annesi olan genç kızın yaşamı, annesinin korkunç bir sır sakladığını keşfetmesi ile bambaşka bir hal alır. Annesinin sakladığı sırrı öğrenmeye çalışan genç kız, korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kayıp Aranıyor ...
 • Sefiller

  Yönetmen: Ladj Ly
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (102 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Les Misérables, suç karşıtı bir ekibe katılan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Stephane, Paris banliyölerinden Montfermeil’deki suçla mücadele eden bir birliğin yeni üyesidir. Yeni ortamına adapte olmaya çalışan Stephane, birliğin deneyimli üyeleri olan Chris ve Gwada ile birlikteyken komşu çeteler arasındaki gerginliğin hızlıca yükseldiğini fark eder.
 • The Turning

  Yönetmen: Floria Sigismondi
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Korku
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 24.1.2020
  Yönetmenliğini Floria Sigismondi'nin üstlendiği korku filminin senaryosunu Henry James'in romanından Carey W. Hayes ve Chad Hayes kaleme almışlar. Filmin başrollerinde ise Finn Wolfhard, Mackenzie Davis ve Brooklynn Prince görev alıyorlar.

Gelecek Filmler Takvimi

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler