Gelecek Filmler - 8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek filmler

 • Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk

  Yönetmen: Leon Ding
  Tür: Animasyon, Macera, Fantastik (90 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 8.11.2019
  Leon Ding'in yönetmenliğini yaptığı animasyon filminin orijinal seslendirmelerinde Chris Boike, Joseph S. Lambert, Siobhan Lumsden ve Nichalia Schwartz yer alıyorlar.
 • Çılgın Kuşlar

  Yönetmen: James Snider
  Senaryo
  :
  Tür: Animasyon
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 8.11.2019
  Yönetmenliğini James Snider'in yaptığı animasyon filmin senaryosunu birçok yapımda beraber çalıştığı BC Fourteen kaleme almış. Filmin orijinal seslendirmelerinde ise Thomas Freeley, Maria Petrano ve Jacob Whiteshed gibi isimler görev alıyorlar.
 • Hapşuu

  Yönetmen: Kenan Öztürk
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Animasyon (75 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 8.11.2019
  Hapşu ve arkadaşları Meli, Vızz, Taka Tuka’nın yepyeni maceraları hızla devam ediyor. Bu kez, bir de misafirleri var, Lemi Filozof. Lemi ağabeylerine başlarından geçenleri heyecanla anlatırken, birlikte çok eğleniyorlar.
 • Onun Adı Petrunya

  Yönetmen: Teona Strugar Mitevska
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Komedi (100 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 8.11.2019
  Onun Adı Petrunya sadece erkeklerin katılabileceği geleneksel bir törene müdahale eden genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Epifani döneminde Makedonya’da takvimler Ocak ayının 19’unu gösterdiğinde görkemli bir tören düzenlenir. Törene katılan erkekler, rahip tarafından suya atılan haçı çıkarmak için birbirleri ile yarışır. Haçı bulmayı başaran kişinin ise bir yıl boyunca kutsandığına, revah ve servete kavuşacağına inanılm...
 • Pavarotti

  Yönetmen: Ron Howard
  Senaryo
  :
  Tür: Belgesel, Biyografi, Müzikal (114 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 8.11.2019
  Dünya çapında bir efsane haline gelen opera sanatçısı Pavarotti'nin hayatını beyaz perdeye taşıyan isim, Oscar'lı yönetmen Ron Howard. Film, 1990 İtalya Dünya Kupası'nın resmi şarkısı haline gelen 'Nessun Dorma'nın ardından daha geniş kitlelerce kabul gören opera sanatının, dünya üzerindeki en önemli ismi Pavarotti’nin hikayesini bir ikon haline gelmeden öncesinden alıyor ve müzikal kimliğinin ötesindeki Luciano’yu bizlere sunuyor.
 • Recep İvedik 6

  Yönetmen: Togan Gökbakar
  Senaryo
  :
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi (120 dk)
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 8.11.2019
  Recep İvedik serisinin altıncısının yönetmenliğinde ve yapımcılığında yine Togan Gökbakar'ın ve senaryosunda Şahan Gökbakar'ın imzası var. Başrollerde ise Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Somer Karvan ve Furkan Bayraktar yer alıyor.

Gelecek Filmler Takvimi

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler