Geniş Aile Komşu Kızı

Geniş Aile Komşu Kızı

Puan : 7/10 2 oy
Yönetmen: Cüneyt İnay
Oyuncular
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2019 (100 dk)
Vizyon Tarihi: 2 Ağustos 2019 Cuma
Senaryo: Cüneyt İnay
Yapımcı Firma: Two Yapım
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Geniş Aile Komşu Kızı Filminin Konusu

Geniş Aile Komşu Kızı, sorunlu ve bir o kadar da sorumsuz bir birey olan Cevahir'in ve onun yancısı konumundan bir türlü kurtulamayan Ulvi'nin yeni maceralarını konu ediniyor. Hayatlarını bir türlü yoluna koyamayan Cevahir ve Ulvi, bir oto yıkama açarak hayatlarını düzene sokmaya çalışır. Kendilerini beladan uzak tutmaya çalışan Cevahir ve Ulvi'nin yolu bir gün Cevahir'in bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Zeynep ile kesişir. Zor bir durumda olan Zeynep, başındaki dertten kurtulabilmek için Cevahir ve Ulvi'den yardım istemeye karar verir. Zeynep, abisi Katip'in vasiyetini üzerine Nebil'le evlenmek zorundadır. Zeynep bu evliliğin gerçekleşmesini istemese de evliliğin iptal olmasının tek yolu Nebil'in evlenmekten vazgeçmesidir. Zeynep'e yardım etmeye karar veren Cevahir ve Ulvi, Muazzez ve Kütük’ün de yardımı ile Nebil’i Zeynep’ten soğutmak için türlü oyunlar oynar. Çok geçmeden amaçlarına ulaşan Cevahir ve Ulvi artık her şeyin yoluna girdiğini düşünür. Ancak Nebil, onları türlü belaların içine sürükleyecektir.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Cüneyt İnay'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer, Emre Altuğ, Mine Teber, Tuğçe Karabayır, Tolga Canbeyli gibi isimler yer alıyor.

Geniş Aile Komşu Kızı Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 2 Yorum
  • Film Notu -/10
    ggbhgfbff 20.08.2019 13:54:00
    iğrenççççççç
  • Film Notu 1/10
    cemre nur meral 27.07.2019 20:02:00
    Onurşan osman hamdi bey Abi ben gelecem öldülügülümseme seni onurşan amamfelek şarkıcı sensin tamam silah vurcam seni vurcam çekmem öldürüldüğü

Geniş Aile Komşu Kızı Filminin Oyuncuları