Gerçek Efsaneler 2

Gerçek Efsaneler 2 (Urban Legends: Final Cut)

Puan : 4/10 1 oy
Yönetmen: John Ottman
Oyuncular
Tür: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2000 (97 dk)
Senaryo: Silvio Horta, Paul Harris Boardman
Yapımcı Firma: Original Film
Yapım Ülkesi: Kanada, ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Urban Legends: Final Cut

Gerçek Efsaneler 2 Filminin Konusu

Amy, Travis ve Graham Hollywood'da büyük yönetmenler olarak isim yapmak isteyen sinema okulu öğrencileridir. Ama önce öldürücü bir rekabetin had safhada olduğu ve rekabetin öldürüldüğü Alpine Üniversitesi'ndeki ilk dönemlerini atlatmaları gerekmektedir.

Alpine Üniversitesi'nde en iyi film tezi için verilen geleneksel Hitchcock Ödülünü alan öğrencinin önünde parlak yönetmenlik kariyeri için Hollywood yolu açılmaktadır. Kendine güvenen bir belgesel film öğrencisi olan Amy Mayfield, Hitchcock ödülü için şansını denemek istemektedir. Amy şans eseri tanıştığı kampüs güvenlik görevlisi Reese'in bir önceki işyeri olan Pendleton Üniversitesi ile ilgili anlattığı bir gerçek efsaneden çok etkilenir ve belgesel çekimlerine ara verip tez filmini gerçek efsaneler olarak bilinen çağdaş masallar üzerine psikolojik bir gerilim olarak çekmeye karar verir.

Ekibinden bazıları ölümcül kazalara kurban gitmeye başladığında Amy de gerçekle masal arasındaki ilişkiyi sorgulamaya başlar. Bütün okların kendisini hedef aldığının farkına vardığında kendisi de bir gerçek efsaneye dönüşmeden önce bu katilin maskesini düşürmek zorunda olduğunu anlar.

Gerçek Efsaneler 2 Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
İlk yorumu siz yapın...

Gerçek Efsaneler 2 Filminin Oyuncuları


Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor