Yönetmen: Todd Phillips
Oyuncular
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2010 (100 dk)
Vizyon Tarihi: 26 Kasım 2010 Cuma
Senaryo: Alan R. Cohen, Alan Freedland
Yapımcı Firma: Warner Bros. Pictures
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Due Date
Resmi Site: wwws.tr.warnerbros.com/duedate/
Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Git Başımdan Filminin Özeti

Peter Highman, beş gün sonra karısı doğum yapacak bir baba adayıdır. Atlanta’dan doğuma yetişmek ve karısının yanında olmak için uçağını yakalamaya çalışırken, birden tüm programı alt üst olur. Sonunda, kendisini Ethan Tremblay’in arabasında bulur. Zamanında doğuma yetişebilmek için tüm ülkeyi bir uçtan diğerine Ethan ile aşmak durumundadır.

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 9/10
  kiwi 30.1.2011 22:45:00
  Harika bir film harika gülmekten gözümden yaşlar geldiği oldu Hangover'da güzeldi bu da. Zach Galifianakis acayip bir karakter yaratmış her hareketine , her sözüne gülme gibi bir durum oluşturdu filmde Robert Downey jr. hakkında konuşmaya gerek bile görmüyorum. Film sezonun benim açımdan en komik filmiydi.
 • Film Notu 3/10
  Cengiz Yılmaz 1.12.2010 16:47:00
  Kesinlikle berbat! Bu humora ve esprilere Amerikalılar kendileri bile gülmez. Espri adına yapılan belden aşağı dialoglar da cabası. Ayrıca oluşan otomobil kazasından iki kafadarın sağ çıkması gerçekçi mi Bence ince espriden zekadan yoksun bir film. C. Yılmaz
 • Film Notu 8/10
  M. Serkan 29.11.2010 16:24:00
  Bazı sahnelerde gülmekten kıvrıldım, 8/10 'u hakediyor. çok hoş komik bir filim. bazı sahnelerde mantığınızı esgeçip 'hollywood' deyip geçmeniz gerekiyor. Yine de tavsiye ederim.. 'kiss kiss bang bang' ve 'the hangover' dan hoşlandıysanız bu tam size göre.

Git Başımdan Filminin Oyuncuları


Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor