Gizemli Kadın

Gizemli Kadın (A Good Woman)

Puan : 4/10 1 oy
Yönetmen: Mike Barker
Oyuncular
Tür: Drama, Komedi
Yapım Yılı: 2004 (93 dk)
Vizyon Tarihi: 25 Kasım 2005 Cuma
Senaryo: Oscar Wilde, Howard Himelstein
Yapımcı Firma: Meltemi Entertainment
Yapım Ülkesi: İspanya/İtalya/İngiltere
Orijinal Dil: İtalyanca / İngilizce
Orijinal Adı: A Good Woman
Resmi Site: www.agoodwomanthemovie.com/
Dağıtıcı Firma: Chantier Films

Gizemli Kadın Filminin Konusu

Genç bir çiftin evliliği, yüksek sosyetenin dedikodusu ile ortaya çıkan gizli bir ilişki yüzünden tehlikeye girer. Robert Windermere (Mark Umbers), vamp ve kendisinden yaşça büyük bir dul olan Mrs Erlynne (Helen Hunt)’a gizlice yüksek miktarlarda para yardımı yapmakla suçlanırken, karısı Meg Windermere (Scarlett Johansson) sosyetenin hızlı çapkını Lord Darlington (Stephen Campbell Moore)’un dikkatini çeker. Mrs Erlynne’in Amalfi sahiline gelişi Riviera’daki tüm erkeklerin dikkatini çekmiştir. Bu erkekler arasında Lord Augustus “Tuppy” (Tom Wilkinson)’ın Mrs Erlynne’e duyguları ciddidir ve ilk fırsatta kendisine evlenme teklif eder.

Olaylar, Meg’in 21’inci yaşgünü partisi ile su yüzüne çıkmaya başlar. Meg, Lord Darlington ile kaçmak uğruna kendi partisini terk eder. Esrarengiz geçmişe sahip Mrs Erlynne, Lord Augustus ile mutlu olma şansını, Meg’in Lord Darlington ile kocasını terk etme hatasından kurtulma ihtimali uğruna göz ardı eder.

Meg mutlu bir şekilde kocasına geri döndükten sonra Mrs Erlynne’in ismini temize çıkarır. Tuppy, Mrs Erlynne’in peşine düşer ve affedilmesi için çabalar. Sadece Lord Darlington amacına ulaşamayan olur.

Gizemli bir kadının gelişi sadece baştan çıkarma ve aldatmadan ibaret olmayacaktır. Yıllardır gizlenmeye çalışılan sır ve bu sırla ortaya çıkan olaylar herkes için süpriz gelişmelerin yaşanmasını sağlayacaktır.

Gizemli Kadın Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
  • Film Notu -/10
    yusuf kelekçier 7.6.2006 08:32:00
    güzel

Gizemli Kadın Filminin Oyuncuları


Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor