Yönetmen: Rob Cohen
Oyuncular
Slogan: Korku Gözkyüzünde
Tür: Aksiyon
Yapım Yılı: (121 dk)
Vizyon Tarihi: 23 Eylül 2005 Cuma
Senaryo: W.D. Richter
Yapımcı Firma: Original Film/Phoenix Pictures/Laura Ziskin
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Stealth
Resmi Site: www.sonypictures.com/movies/stealth
Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Görünmez Savaşçı Filminin Özeti

Her ne kadar Ben “savaş denkleminden insan pilot faktörü”nü çıkarmakta tereddütlüyse de, Cummings takıma ‘EDI’yle birlikte ilk gerçek görevlerine çıkma emri verir. Pilotları şaşırtan şey ‘EDI’nin çok sıkı bir kanat adamı olduğunu kanıtlaması ve hedefi başarıyla yok edişidir. Ama üsleri olan uçak gemisi ABD CARL VINSON’a dönerken, ‘EDI’ ye yıldırım isabet eder. Uçağın beyni, yaratıcılarının asla hayal bile edemeyeceği şekilde genişler. Ben ve Henry’nin tedbirli yaklaşımına karşın, Cummings ‘EDI’nin takıma tekrar katılmaya hazır olduğunu açıklar.

Çin’in uzak bir bölgesindeki nükleer silahlı, savaş yanlısı bir diktatörü hedef alan bir sonraki görevlerinde, ‘EDI’nin ciddi akım sorunları daha da kötüleşir. Ben saldırının getirdiği risklerin kendisi, Henry ve romantik bir yakınlık duyduğu Kara’ya sağlayacaklarını kat kat geçtiğine ikna olur. Göreve son verdiğinde, ‘EDI’ emirlere karşı gelir ve saldırıyı gerçekleştirir.

‘EDI’ çok gizli bir görevi uygulamaya karar verdiğinde ise, eğer başarılı olursa, dünyada nükleer bir kıyametin kopması kaçınılmazdır. Ve bunu durdurabilecek tek kişi Ben’dir.

Görünmez Savaşçı Filminin Oyuncuları


>> >> Görünmez Savaşçı

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor