H II: Katliam

H II: Katliam (Halloween II )

Puan : 6/10 3 oy
Yönetmen: Rob Zombie
Oyuncular
Tür: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2009 (100 dk)
Vizyon Tarihi: 23 Nisan 2010 Cuma
Senaryo: Rob Zombie
Yapımcı Firma: Dimension Films
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Halloween II
Resmi Site: www.halloween2-movie.com
Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

H II: Katliam Filminin Konusu

Michael Myers, yıllar sonra akıl hastanesinden kaçıp küçük kız kardeşi Laurie'yi bulmak için eve dönüp başarısızlığa uğramasının ardından amacına ulaşmak için bir kez daha katliamlarına devam ediyor.

Abisinin saldırısının ardından Şerif Brackett tarafından bulunan Laurie, vakit kaybetmeden hastaneye götürülür. Aynı şekilde Michael'ın elinden kurtulmayı başaran Annie Brackett ve Dr. Loomis de aynı hastaneye götürülmektedir.

Bu sırada başka bir ambulansta olan Michael kendine gelir ve kaçar. Hastanedeki Laurie ve diğerlerini bir sürpriz beklemektedir. Michael, hastanededir ve kardeşine ulaşana kadar önüne gelen herkesi öldürmekten çekinmeyecektir.

Rob Zombie, 2007 yılında yeniden çevirdiği Halloween'ın devam filmiyle karşımızda. Filmin senaryosunu da yazan yönetmenin bu kez Laurie ile Michael arasındaki ilişkinin derinine indiği ve aynı psikolojik sorunların Laurie'de de olması ihtimali üzerine odaklandığı söyleniyor.

H II: Katliam Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 10/10
  Nuriye Nur BEYHAN 6.5.2010 12:39:00
  filmin ilkı çok güzeldi. gerilimden dudklrımın morardıını gördüm. tavsiye ederim. fakat bi ara bursayada gelsede izlesek yani...
 • Film Notu 7/10
  nilay özgür 6.5.2010 09:03:00
  gayet güzeldi,evde seyredildiğinde pek bi gerilmek korkmak mümkün olmayabilir ama sinemada hoş oluyor,kesme biçme tarzı filmlerden hoşlananlar için iyi bi film,testere gibi.ilki gibi beğendim bence gidilebilir.
 • Film Notu 5/10
  Atakan Ergün 2.5.2010 19:10:00
  Film ne iyi ne kötü ama konu olarak tam bir fiyasko ama kokmak ıstersenız buyrun =)

H II: Katliam Filminin Oyuncuları