Yönetmen: Rob Cohen
Oyuncular
Tür: Macera, Aksiyon
Yapım Yılı: (106 dk)
Vizyon Tarihi: 2 Kasım 2001 Cuma
Senaryo: Ken Li
Yapımcı Firma: Mediastream Film [us]
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: The Fast and the Furious
Resmi Site: www.thefastandthefurious.com/

Hızlı Ve Öfkeli Filminin ÖzetiGecenin karanlığında Los Angeles'ın arka sokaklarında, çeteler büyük paralar ortaya koyarak araba yarışları yaparak, tehlikeli oyunlara atılmaktadırlar. Bu oyunların hayatlarına olumsuz yönde getirisi olduğu gibi, şan, şöhret ve para gibi getirileri de olmaktadır.

Dominic bu yolla iyi ün yapmış, hayatını neredeyse buna adamış, hurda bir otomobili aldıktan sonra sağına soluna eklediği parçalarla yerde giden uçak kıvamına getirebilen bir adamdır.

Bir gün Brian adında yeni yetme bir genç gelir ve büyük bir cesaretle yarışa katılmak ister. Tavırları Dominic'in hoşuna gider, arkadaş olurlar. Brian, Dominic'in kızkardeşi Mia tarafından da hoşlanılmaktadır, fakat kimse onun gizli bir polis olduğunu bilmemektedir.

Yorum Yaz"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 2 Yorum
  • Film Notu 10/10
    John Cena 28.7.2015 16:16:00
    Bu Film Güzellll
  • Film Notu 7/10
    Orhan Demir 3.5.2011 00:33:00
    Her ne kadar gıcık bir yapımcı ve yönetmene sahip olsada film aksiyon olarak zirve yaptı. Yakışıklı aktör Paul Walker ve karizmatik Van Diesel'in sürüklediği yapım müzikleri ve mantıklı kurgusu ile izleyenleri tadına doyum olmayacak bir aksiyon ile karşı karşıya bırakıyor. Serinin 5.si bugünlerde sinemaları kasıp kavururken tekrar seyrettiğim bu birincisi hiç sıkmadı.

Hızlı Ve Öfkeli Filminin Oyuncuları


>> >> Hızlı Ve Öfkeli

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor