Yönetmen: Michel Gondry
Oyuncular
Tür: Komedi
Yapım Yılı: (96 dk)
Vizyon Tarihi: 27 Haziran 2003 Cuma
Senaryo: Charlie Kaufman
Yapımcı Firma:
Yapım Ülkesi: ABD/Fransa
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Human Nature
Resmi Site: www.humannaturemovie.com/

İçgüdü Filminin Özeti

Being John Malkovich filminin senaryo yazarı Charlie Kaufman’ın senaryosunu yazdığı ve bir müzik video klip yönetmeni olan Michel Gondry’nin yönettiği Human Nature’da başrollerini Tim Robbins, Patricia Arquette, Rhys Ifans ve Miranda Otto paylaşıyorlar.

Human Nature kesinlikle insanın doğasını anlatan bir film. İnsanın insan doğasını anlatması oldukça zahmetli ve biraz da zorlayıcı bir iştir. Film kadını, erkeği ve şeytanı ayrı ayrı irdeliyor ve bu işin içinden çıkmaya çalışıyor.

Lila ergenliği boyunca yaşıtı kızlardan farklılık gösteren bir görüntüye sahiptir. Kendisine acı verecek kadar utangaç ve özgüveni olmayan bir kızdır. Bu yüzden yıllarını ormanda bir kulübede vahşi doğayı anlatan kitaplar yazarak geçirir. Sonundabir best seller yazar olmuştur. Şimdi ise hayatındaki tek eksik bir erkeğin varlığıdır.

Nathan ise davranış bilimleri üzerine araştırmalar yapan bir psikologdur. Denek hayvanları üzerinde bazı deneyler yapmakta ve eğer başarılı olursa bulduğu metotlarla insanları da eğiterek dünyayı daha yaşanılası bir hale getirmeyi planlamaktadır. Karşılaştıklarında ve aralarında bir ilişki başladığında her şey göründüğünden çok daha komik bir duruma gelecektir.

İçgüdü Filminin Oyuncuları


>> >> İçgüdü

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor