Ömer Vargı
İnşaat

İnşaat

Puan : 4/10 1 oy
Yönetmen: Ömer Vargı
Oyuncular
Tür: Drama, Komedi
Yapım Yılı: (113 dk)
Senaryo: Ömer Vargı, Serdar Tantekin
Yapımcı Firma:
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Resmi Site: www.insaatfilmi.com/?CFID=124036&CFTOKEN=19109975

İnşaat Filminin Özeti

İNŞAAT filmi; hiç istemedikleri halde,kötü şans veya kader sonucu zoraki mezar kazıcılığı - part time şeyhliğe soyunmak zorunda kalan ve bu yolla insanların ince sorunlarına çare bu- lan Ali (Emre Kınay) ve Sudi'nin (Şevket Çoruh) trajik komik hikayesini perdeye yansıtıyor.

Ardı arkası kesilmeyen krizler ülkesinde, öldürmek için çok haklı sebepleri olduğuna inanan insanların,çok haklı cinayet- leri sonunda, sahip oldukları cesetler İNŞAAT'ta buluşuyor. Ve herşey birbirine karışıyor. Masumiyet, suç, sevgi, nefret, intikam, bağışlama, ihanet arasındaki sınırlar yok oluyor. Ve herşey der- me çatma bir İNŞAAT'ın üzerinde yığılıyor. Ali ve Sudi ise tam ortasında kazarak bir çıkış yolu arıyorlar. Ama kazdıkça daha da batıyorlar.

Umutla umutsuzluk içinde, Nizamettin'in (Ahmet Mümtaz Taylan) baskısı altında, Nazife(Yeşim Büber) ve Ayşe'nin (Binnur Kaya) aşkı arasında, Yaşlı Kadın'ın (Suna Pekuysal) merakı peşinde, o yandan bu yana çaresizce sallanan Ali ve Sudi, birde gece gelenlerin hesaplaşmalarının ortasında ka- lınca işte o zaman..........!!!! Yapımcı: Mine Vargı

Yapımcı Şirket: FilmaCass

Senaryo: Serdar Tantekin & Ömer Vargı

İnşaat Filminin Oyuncuları


>> >> İnşaat

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor