Hakkımızda

İntersinema.com zengin içerikli sinema, dizi, filim protalıdır. İntersinema.com’da vizyon filmleri ile ilgili fragman ve film detayı bilgilerinin yanı sıra, Türkiye’deki tüm sinema salonlarına ait tüm film seansları yer alıyor. Bunların yanında hem tv hem de dijital platformlarda yer alan sinema filmi, diziler ve belgeseller ile ilgili detaylı bilgiler de ziyaretçilere sunuluyor.

İntersinema.com yayına başladığı günden bu yana vizyona girmiş tüm filmlerin detaylı bilgilerinin yer aldığı zengin bir film arşivine sahiptir. Ziyaretçiler vizyon, geçmiş ve gelecek filmlerin yanı sıra sinema haberlerini de İntersinema.com’da bulabilmektedirler.

İntersinema.com ziyaretçileri, istedikleri filmlerin seanslarını görebilmekte, ilgili sinema salonuna ait adres, telefon ve diğer bilgilere ulaşabilmektedirler. Ayrıca film ve diziler hakkında yorum yapabilmekte ve puan verebilmektedirler.

KÜNYE

CEO Sümeyra Teymur

Reklam Direktörü Esra Şimşek - Tel: 0 216 339 09 98

Hukuki Talepler İçin Hukuk Müşavirliğimiz iletisim@teymurhukuk.com

İletişim

Bize iletmek istediğiniz bir mesajınız varsa lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize yazın. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

isteğe bağlı

Not: SPAM mesaj gönderen kişilerden kaçınmak amacıyla, e-mail adreslerimizi web sayfasında yayınlamamaktayız. Yukarıdaki kutuya yazdığınız mesaj bize ulaşacaktır. Her türlü mesaja en fazla 24 saat içinde yanıt vermekteyiz. Mesajınız önemli ise lütfen telefon numaranıza da yer veriniz.