Hakkımızda

Sinema ile ilgili her şeyi ziyaretçilerine doğru ve hızlı bir şekilde ulaştırma hedefiyle yola çıkmış geniş kapsamlı bir sinema sitesidir.

Site her hafta vizyona giren filmlerin konu, filmde görev alan kişiler listesi, fotoğraf albümü gibi bilgilerin yanında geçmiş filmler ve gelecekte vizyona girecek filmlerle ilgili geniş kapsamlı bilgiler sunmaktadır. interSinema.com’un arşivinde yerli ve yabancı 5000'in üzerinde film hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Türkiyenin dört bir yanındaki yaklaşık 800 sinema salonunun adres, telefon, resim ve kroki bilgileri sitede mevcuttur. Ayrıca hangi film o hafta nerede oynuyor sorusunun cevabını da interSinema.com’da bulabilirsiniz.

interSinema.com her gün yayınladığı sinema haberleri ile de sinemanın nabzını güncel bir şekilde tutmaktadır. Ayrıca yazarlarımız tarafından kaleme alınan film kritikleri ile ve ziyaretçilerimizin eklediği yorumlara bakarak hangi filme gideceğinize daha kolay karar verebilirsiniz.

KÜNYE

CEO Sümeyra Teymur

Yayın Yönetmeni Hande Yüksel Aydın

Film Editörü Ömer Şahinli

Reklam Direktörü Esra Şimşek - Tel: 0 216 339 09 98

Yazarlar Hande Yüksel Aydın
Ömer Şahinli

İletişim

Bize iletmek istediğiniz bir mesajınız varsa lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize yazın. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

isteğe bağlı


Not: SPAM mesaj gönderen kişilerden kaçınmak amacıyla, e-mail adreslerimizi web sayfasında yayınlamamaktayız. Yukarıdaki kutuya yazdığınız mesaj bize ulaşacaktır. Her türlü mesaja en fazla 24 saat içinde yanıt vermekteyiz. Mesajınız önemli ise lütfen telefon numaranıza da yer veriniz.