İstanbul Anadolu Sinemaları

İstanbul Anadolu İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
ACARKENT COLİSEUM SİTE (216) 538 38 48
Baba Parası 19:10 - 21:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:40
Biz Böyleyiz 11:00 - 18:20 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 13:40 - 16:00
Karakomik Filmler 2 10:45 - 13:30 - 16:15 - 18:50 - 21:30- C&C.tesi 23:59
Kutup Köpekleri Dub 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
AVŞAR (KOZZY) (216) 658 02 48
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Elveda 17:30 - 19:40 - 21:50
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:40 - 12:15 - 14:00 - 15:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:00 - 21:30
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) (216) 664 13 95
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Dolittle Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Feride 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Mucize 2 Aşk 19:00 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
AVŞAR KARTAL (216) 444 63 27
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 18:30 - 21:15
Biz Böyleyiz 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Dolittle Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:00 - 21:30
BOĞAZİÇİ (216) 425 19 15
Baba Parası 10:30 - 14:15 - 18:30 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Dolittle Dub 11:00 - 12:30 - 15:00 - 16:30 - 20:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:30 - 13:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:15 - 15:30 - 18:00 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:15 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
CANPARK (216) 444 55 82
Baba Parası 10:05 - 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45 - 22:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 10:15 - 12:45 - 15:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 17:45 - 20:10 - 22:30
Biz Böyleyiz 17:30 - 20:00 - 22:30
Biz Böyleyiz 12:30
Derin Sular 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Dolittle Dub 3D 10:15 - 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15 - 20:15 - 22:15
Feride 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Karakomik Filmler 2 10:15 - 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:00 - 22:30
Kutup Köpekleri Dub 10:15 - 12:15 - 14:10 - 16:10
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 10:15 - 12:00 - 13:45
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:30 - 12:15 - 14:00 - 15:45
Mühr-ü Cin 18:00 - 19:30 - 21:00 - 22:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:10 - 12:10 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 21:55
Sıfır Bir 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30 - 22:25
Sıfır Bir C&C.tesi 23:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:05 - 15:00 - 17:30 - 20:00 - 22:30
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX (216) 554 77 70
Baba Parası 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:20 - 22:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 16:30 - 19:30 - 20:30 - 22:15- C&C.tesi 23:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 13:45
Bedenimi Kaybettim 10:30 - 12:15 - 16:45
Bıçaklar Çekildi 15:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 19:00 - 21:45
Boyalı Kuş 21:15
Dolittle Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
Dolittle Dub 3D 18:30
Dolittle 21:00
Elveda 11:00 - 15:15 - 19:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 14:00 - 16:30
Karakomik Filmler 2 11:30 - 12:15 - 14:15 - 17:00
Karakomik Filmler 2 18:00 - 19:30 - 22:00- C&C.tesi 23:15
Kutup Köpekleri Dub 10:50 - 13:00 - 15:10
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 13:15 - 17:30
Parazit 14:00 - 18:30
Parazit 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:15 - 15:20 - 17:30 - 19:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 17:15 - 19:50 - 22:00
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) (216) 398 77 88
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 14:00 - 16:30 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:30 - 19:00
Biz Böyleyiz 20:30
Dolittle Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Feride 11:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kutup Köpekleri Dub 15:15
Kutup Köpekleri Dub 13:15
Kutup Köpekleri Dub 11:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 12:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Sıfır Bir 19:30 - 21:30
Sıfır Bir 14:30 - 16:30 - 18:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 13:00 - 15:45 - 18:30 - 21:15
CINECENTER (216) 429 89 48
Baba Parası 19:00 - 20:00 - 22:25
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sıfır Bir 19:00 - 21:10 - 22:10
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:55 - 16:35 - 19:15 - 21:55
CINEMA NEOMARIN (216) 670 12 02
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:00 - 13:45 - 16:20
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 19:00 - 21:45
Biz Böyleyiz 20:15 - 22:15
Dolittle Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Feride 11:00 - 13:15 - 15:30 - 20:00 - 22:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 18:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 13:00 - 14:45 - 16:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:30
Sıfır Bir 15:00 - 17:15 - 19:20 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMA PINK (BUYAKA) (216) 504 20 42
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
CINEMARINE (SANCAKTEPE) (216) 504 05 44
Baba Parası 20:30
Baba Parası 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 18:45 - 21:15
Dolittle Dub 3D 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 12:45 - 14:45
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:30 - 13:15 - 17:00 - 18:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 15:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Sıfır Bir 21:45
Sıfır Bir 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 16:45 - 19:15 - 21:45
CINEMAXIMUM (AKYAKA) (216) 878 30 85
Baba Parası 11:15 - 13:40 - 16:15 - 18:50 - 21:20- C&C.tesi 23:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın D- C&C.tesi 23:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 16:20 - 21:40
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 13:45 - 19:00
Dolittle Dub 3D 10:50 - 13:05 - 15:20
Dolittle Dub 17:35
Feride 19:55 - 22:05
Feride C&C.tesi 23:20
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:20 - 13:50 - 16:25 - 19:05 - 21:35
Kutup Köpekleri Dub 10:50 - 12:50 - 14:50 - 17:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 13:10 - 17:10 - 21:10
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:10 - 15:10 - 19:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
Sıfır Bir 19:10 - 21:30- C&C.tesi 23:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:40 - 21:25
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) (216) 469 69 06
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 23:45
Biz Böyleyiz 21:00
Feride 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15
Karakomik Filmler 2 11:40 - 14:10 - 16:40 - 19:10 - 21:40
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:30 - 13:25 - 15:20 - 17:15
Mucize 2 Aşk 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:50 - 12:50 - 14:50 - 16:50 - 18:50
Sıfır Bir C&C.tesi 23:30
Sıfır Bir 19:15 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 22:00
CINEMAXIMUM (BUDAK) (216) 358 02 02
Baba Parası 18:45 - 21:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Bedenimi Kaybettim 16:10
Bedenimi Kaybettim 13:50
Bıçaklar Çekildi 11:05 - 15:45 - 21:00
Bıçaklar Çekildi 11:05 - 18:05
Biz Böyleyiz 11:05 - 13:45 - 16:25 - 19:05 - 21:45
Dolittle Dub 3D 10:10 - 12:20 - 14:40 - 17:00
Dolittle 19:20
Elveda 17:30 - 21:55
Feride 15:20 - 19:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:20 - 13:45 - 16:10
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Karakomik Filmler 2 22:00
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:10 - 13:15
Saklı Gerçekler 13:50 - 21:00
Saklı Gerçekler 18:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:20 - 22:00
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) (216) 515 12 12
Baba Parası 11:05 - 13:40 - 16:15 - 18:50 - 21:25- C&C.tesi 23:55
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:20 - 16:40 - 22:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 14:00 - 19:20
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:15
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 19:05 - 22:00
Feride 13:55
Feride 18:50 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:15 - 12:30 - 14:50 - 17:10 - 19:30
Karakomik Filmler 2 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:10- C&C.tesi 23:40
Kutup Köpekleri Dub 10:35 - 12:35 - 14:45 - 16:55
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 12:55
Mucize 2 Aşk 21:55
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:40 - 16:45
Sıfır Bir 14:50 - 17:05 - 19:20 - 21:35- C&C.tesi 23:50
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:10 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMAXIMUM (EMAAR) (850) 220 09 67
Baba Parası 11:30 - 14:10 - 16:50 - 19:30 - 22:10
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:30 - 14:10 - 17:00 - 19:40 - 22:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50
Bedenimi Kaybettim 14:00
Bedenimi Kaybettim 17:00
Bıçaklar Çekildi 11:15 - 19:00
Bıçaklar Çekildi 11:00 - 16:00 - 21:45
Biz Böyleyiz 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:40 - 21:20
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 21:15
Dolittle Dub 3D 11:20 - 13:45 - 16:15 - 18:45
Elveda 18:50 - 21:10
Feride 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Feride C&C.tesi 23:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:40 - 14:10 - 16:40 - 19:10 - 21:40
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:30 - 13:20 - 15:10 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30
Saklı Gerçekler 14:15 - 22:00
Saklı Gerçekler 19:00
Sıfır Bir 19:20 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) (216) 504 19 10
Baba Parası 12:00 - 17:00 - 22:00
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 19:20 - 22:00
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 18:50 - 21:50
Feride 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Feride C&C.tesi 23:20
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:40 - 16:05 - 18:35 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Karakomik Filmler 2 14:30 - 19:30
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:30 - 13:30
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:50 - 12:50 - 14:50 - 16:50
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:45 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:15 - 21:20
Sıfır Bir 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00- C&C.tesi 23:35
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:25
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:50 - 13:30 - 16:15 - 18:25 - 21:40
CINEMAXIMUM (MEYDAN) (216) 466 58 00
Baba Parası 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:40 - 21:20
Bad Boys: Her Zaman Çılgın D- C&C.tesi 23:35
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:00 - 16:30 - 22:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 13:45 - 19:15
Biz Böyleyiz 19:10 - 21:50
Dolittle Dub 3D 10:30 - 12:50 - 15:10
Dolittle Dub 17:30
Feride 19:50 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:50 - 21:15
İnsan Yiyenler C&C.tesi 23:45
İnsan Yiyenler 19:50 - 22:00
Karakomik Filmler 2 11:05 - 13:40 - 16:15 - 18:55 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:15 - 13:10 - 15:10 - 17:10
Mucize 2 Aşk 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:55 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:35
Sıfır Bir 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:05 - 13:50 - 16:35 - 19:15 - 21:55
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) (216) 663 11 41
Baba Parası 13:50
Baba Parası 19:00 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:15
Bıçaklar Çekildi 20:30
Biz Böyleyiz 11:15 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Dolittle Dub 19:30
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Feride 11:00 - 16:00 - 18:15 - 20:45- C&C.tesi 23:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:50 - 13:15 - 15:40 - 18:05
Gamonya: Hayaller Ülkesi 14:30
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 21:50
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kutup Köpekleri Dub 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:35
Kutup Köpekleri Dub 17:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 10:40 - 14:50
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:45 - 16:55
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:45 - 21:35
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 13:10
CINEMAXIMUM (PENDORYA) (216) 670 21 31
Baba Parası 10:45 - 13:20 - 16:00 - 18:40 - 21:15- C&C.tesi 23:45
Biz Böyleyiz 16:10 - 18:50 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:15 - 12:30 - 14:50 - 17:10 - 19:30 - 21:50
Karakomik Filmler 2 10:45 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 12:30 - 14:20
Mucize 2 Aşk 19:20 - 22:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:10 - 21:20
Sıfır Bir 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45- C&C.tesi 23:55
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (VIAPORT) (216) 696 13 33
Baba Parası 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:05 - 21:40
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:10
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:10 - 16:20 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 13:45 - 18:55
Biz Böyleyiz 18:45 - 21:20
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 21:00
Dolittle Dub 18:45
Dolittle Dub 3D 10:50 - 13:05 - 15:20
Feride 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Feride C&C.tesi 23:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:15 - 16:30
İnsan Yiyenler 19:40 - 21:50
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:35 - 19:10 - 21:45
Kutup Köpekleri Dub 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:25 - 13:15 - 15:05 - 16:55
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:50 - 12:50 - 14:50 - 16:50 - 18:50 - 20:50
Sıfır Bir 17:40 - 19:50 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) (850) 878 30 90
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:35 - 18:55 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:15 - 13:55 - 16:35 - 19:15 - 21:50
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 12:15 - 14:55 - 17:35 - 20:15- C&C.tesi 23:00
Bıçaklar Çekildi 19:20 - 22:00
Biz Böyleyiz 19:00 - 21:50
Dolittle Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15
Elveda 19:00 - 21:30
Feride 17:30 - 19:40 - 21:50
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:15 - 12:40 - 15:05
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kutup Köpekleri Dub 10:45 - 12:50 - 15:10 - 17:20
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:40 - 14:50 - 16:55
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:00 - 21:45
CINEMAXIMUM AKASYA (216) 510 13 96
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:50 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50
Bıçaklar Çekildi 10:50 - 16:20 - 19:05 - 21:50
Biz Böyleyiz 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Biz Böyleyiz 10:30 - 15:30 - 20:30
Derin Sular 22:00
Dolittle Dub 3D 11:30 - 14:00
Dolittle 16:30
Dolittle 19:40
Elveda 19:45 - 22:00
Elveda C&C.tesi 23:35
Feride 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:20 - 12:40 - 15:00 - 17:20
Jumanji: Yeni Seviye 19:00 - 21:45
Karakomik Filmler 2 13:00 - 18:00- C&C.tesi 23:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kutup Köpekleri Dub 11:20 - 13:25 - 15:35 - 17:40
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:20 - 13:10 - 15:00 - 16:50
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:35
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi 3D 15:40 - 18:40 - 21:40
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 13:35
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:40 - 21:20
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL (216) 504 34 80
Baba Parası 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Baba Parası 12:30 - 17:30
Biz Böyleyiz 19:15 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30
Karakomik Filmler 2 15:00 - 20:00- C&C.tesi 23:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:15 - 12:00 - 13:55
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30
Sıfır Bir 20:00 - 22:10
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 16:00 - 18:45 - 21:30
CINEMAXIMUM HILLTOWN (850) 878 30 97
Baba Parası 10:45 - 15:55 - 21:10- C&C.tesi 23:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 12:30 - 15:15 - 17:55 - 20:35- C&C.tesi 23:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:45
Biz Böyleyiz 16:30 - 19:10 - 21:55
Biz Böyleyiz 13:15 - 18:25
Biz Böyleyiz 20:50
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:40 - 14:05 - 16:25 - 19:00
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:05 - 19:35 - 22:00
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:30
Karakomik Filmler 2 10:50 - 13:30 - 16:05 - 18:45 - 21:25
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:40 - 16:45 - 18:45
Sıfır Bir 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:20 - 22:00
CINEMAXIMUM NAUTILUS (216) 339 85 85
Baba Parası 10:50 - 13:25 - 16:00 - 18:35 - 21:10
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Biz Böyleyiz 13:50
Biz Böyleyiz 19:40 - 22:20
Dolittle Dub 3D 11:20 - 16:15
Dolittle 13:45
Feride 18:45 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:40 - 16:05 - 18:30
Karakomik Filmler 2 21:00- C&C.tesi 23:40
Karakomik Filmler 2 11:10 - 13:45 - 16:25 - 19:05 - 21:50
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
Sıfır Bir 19:10 - 21:30- C&C.tesi 23:50
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:05 - 16:35 - 19:20 - 22:05
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE (850) 220 09 67
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:00 - 21:50
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:00
Biz Böyleyiz 18:50 - 21:30
Biz Böyleyiz 16:20
Biz Böyleyiz C&C.tesi 23:00
Dolittle Dub 11:50 - 14:10 - 16:30 - 18:50
Dolittle 21:10
Feride 17:15 - 19:30 - 21:45- C&C.tesi 23:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:10 - 13:40 - 16:00
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:30 - 13:25 - 15:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:40 - 16:45
Sıfır Bir 18:25 - 20:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:40 - 19:00 - 21:40
CINEMO BULVAR (216) 688 76 88
Baba Parası 17:00 - 18:30 - 21:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Bıçaklar Çekildi 14:00 - 16:40
Dolittle Dub 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10
Dolittle 19:20 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:30 - 12:50 - 15:10 - 17:30
Karakomik Filmler 2 11:30 - 19:20 - 21:45
Karakomik Filmler 2 10:30 - 13:00 - 15:30 - 18:00 - 20:30- C&C.tesi 23:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:30 - 14:30
Sıfır Bir 19:55 - 22:00- C&C.tesi 23:15
CINEPLANET (216) 685 11 03
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 14:00 - 16:30
Karakomik Filmler 2 10:45 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:45
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 13:30
Sıfır Bir 16:00 - 18:30 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:00 - 21:30
KADIKÖY (216) 337 74 00
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi 17:00
Bedenimi Kaybettim 15:15 - 17:00 - 19:15
Boyalı Kuş 20:45
Elveda 15:00 - 18:45
Judy 13:00
Matthias Ve Maxime 21:00
Parazit 12:30
Parazit 20:45
MODA SAHNESİ (216) 300 58 01
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi 14:15
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi 18:45
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi 21:00
Matthias Ve Maxime 12:00 - 16:30
OSCAR (PENDİK) (216) 390 09 69
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 17:00 - 19:15 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:00 - 15:00
Kutup Köpekleri Dub 12:30 - 14:30
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:45 - 13:30 - 15:15
Mühr-ü Cin 17:00 - 18:30 - 20:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 16:30 - 19:00 - 21:30
PRESTIGE SULTANBEYLİ (216) 398 84 86
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 19:00 - 21:15
Karakomik Filmler 2 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 15:30 - 17:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 12:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Sıfır Bir 21:00
Sıfır Bir 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
REXX (216) 337 05 65
Baba Parası 13:30 - 18:30 - 21:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:30 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bıçaklar Çekildi 14:00 - 16:30 - 21:15
Biz Böyleyiz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:00
Joker 11:30 - 19:00
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Sıfır Bir 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 16:00
SANCAKPARK (216) 622 70 00
Baba Parası 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15
Karakomik Filmler 2 16:30
Karakomik Filmler 2 19:00 - 21:15
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Sıfır Bir 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:45 - 18:45 - 21:30
ŞİFA (216) 423 24 34
Beyaz Hüzün 10:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Sıfır Bir 19:30 - 21:30
Sıfır Bir 11:15 - 13:15 - 15:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 17:15 - 19:30 - 21:45
VIASEA (216) 560 18 88
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 13:40 - 18:50
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:05 - 16:15 - 21:25
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:30 - 16:40
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kutup Köpekleri Dub 10:30 - 14:40
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sıfır Bir 19:00 - 21:10
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:55 - 21:30

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.

Vizyondaki Filmler