İstanbul Avrupa Sinemaları

İstanbul Avrupa İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
AIRPORT CINEMAS (212) 465 49 90
Baba Parası 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00 - 21:15
Biz Böyleyiz 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Dolittle Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Sıfır Bir 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00- C&C.tesi 23:00
Sıfır Bir 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
ATLAS (BEYOĞLU) (212) 293 85 95
Baba Parası 16:30 - 19:00 - 21:15
Biz Böyleyiz 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:15
AVŞAR (BAYRAMPAŞA) (212) 565 20 20
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
BEYOĞLU (212) 251 32 40
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi 13:00
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi 21:00
Bal Ülkesi 21:00
Bedenimi Kaybettim 15:15
Bedenimi Kaybettim 19:15
Matthias Ve Maxime 17:00
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (212) 359 54 00
Bal Ülkesi 19:00
Ema 19:00
Judy 16:15
Judy 19:00
Judy 21:30
Küçük Joe 16:15
Küçük Joe 13:30
Küçük Joe 19:00
Küçük Joe 21:30
Matthias Ve Maxime 16:15 - 21:30
Matthias Ve Maxime 13:30
Matthias Ve Maxime 19:00
CINE MY ÇATALCA (212) 789 57 51
Eşek Kral Dub 11:00 - 15:00 - 19:00
İstasyon 13:00 - 17:00 - 20:30
Kırk Yalan 17:30 - 21:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:15 - 14:00 - 15:45 - 19:30
CINEFLY FLYINN (212) 662 98 40
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Biz Böyleyiz 19:15 - 21:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMA PINK (AKMERKEZ) (212) 282 05 05
Ajanlar İş Başında Dub 11:45 - 14:00
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi 17:15
Bal Ülkesi 21:45
Bedenimi Kaybettim 13:15 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Bedenimi Kaybettim 17:00 - 19:15 - 21:30
Bıçaklar Çekildi 15:00 - 18:00 - 21:00
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Cats 20:15
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Judy 11:00 - 15:00 - 19:30
Judy 21:45
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:00 - 13:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 16:15 - 18:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00
CINEMA PINK (BEYOĞLU) (212) 249 36 92
Bıçaklar Çekildi 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Derin Sular 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:15
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMA PINK (CAROUSEL) (212) 570 03 07
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Judy 19:00 - 21:30
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sıfır Bir 19:00 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMA PINK (GÜNGÖREN) (212) 568 21 09
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 21:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Sıfır Bir 18:45 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
CINEMA PINK (METROCITY) (212) 344 00 30
Bedenimi Kaybettim 13:45 - 17:30
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Judy 19:00 - 21:30
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Matthias Ve Maxime 11:30 - 19:15
Parazit 15:15 - 21:30
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMA PINK (MİGROS BEYLİKDÜZÜ) (212) 853 61 12
Biz Böyleyiz C&C.tesi 23:30
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Derin Sular 19:30 - 21:30- C&C.tesi 23:30
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kirpi Ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 22:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMA PINK (PELICAN) (212) 450 21 77
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:00
Mucize 2 Aşk 19:00 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
CINEMA PINK (PERLAVISTA) (212) 873 11 14
Biz Böyleyiz 19:00 - 21:45
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMA PINK (PROFİLO) (212) 212 56 12
Biz Böyleyiz C&C.tesi 23:30
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00- C&C.tesi 23:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:00
CINEMA PINK (SAPPHIRE) (212) 264 84 00
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Dolittle Dub 19:00 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Sıfır Bir 21:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMA PINK BARIŞ MANÇO (212) 590 15 27
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
CINEMA PINK KİPA SİLİVRİ (212) 729 01 20
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
CINEMAJESTIC (212) 244 97 07
Biz Böyleyiz 16:15 - 18:15 - 20:30
İstasyon 19:30 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 14:45 - 16:30
Sıfır Bir 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30
CINEMARINE (GÜNEŞLİ) (212) 651 13 50
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 13:00 - 17:15 - 21:30
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 15:15 - 19:30
Sıfır Bir 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
CINEMARINE 212 HALKALI (212) 602 34 34
Baba Parası 16:30 - 19:00 - 21:30
Baba Parası 11:15 - 13:45
Biz Böyleyiz 16:15 - 18:45 - 21:15
Dolittle Dub 3D 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:00 - 14:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Sıfır Bir 19:00 - 21:15
Sıfır Bir 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
CINEMAXIMUM (AKBATI) (212) 397 73 88
Ajanlar İş Başında Dub 3D 13:00
Baba Parası 10:35 - 13:15 - 15:55 - 18:35 - 21:15- C&C.tesi 23:55
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Derin Sular 19:10 - 21:20
Dolittle Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30
Dolittle 19:00 - 21:30- C&C.tesi 23:59
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:45 - 21:25
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:59
Karakomik Filmler 2 11:10 - 13:40 - 16:10 - 19:40 - 21:10
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:00 - 17:10 - 19:10
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:50 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:40
Sıfır Bir 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Sıfır Bir C&C.tesi 23:35
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:40
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:00 - 22:00
CINEMAXIMUM (ATAKÖY PLUS) (212) 661 84 84
Ajanlar İş Başında Dub 10:25 - 12:45 - 15:05
Baba Parası C&C.tesi 23:45
Baba Parası 11:20 - 13:55 - 16:30 - 19:10 - 21:45
Bedenimi Kaybettim 17:10
Bedenimi Kaybettim 20:00
Bıçaklar Çekildi 12:00 - 17:10
Bıçaklar Çekildi 14:25 - 21:35
Biz Böyleyiz C&C.tesi 23:00
Biz Böyleyiz 10:50 - 13:30 - 16:10 - 18:50 - 21:30
Dolittle Dub 11:30 - 13:55 - 16:20
Dolittle 18:50 - 21:20
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:25
Karakomik Filmler 2 11:10 - 13:45 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:40 - 16:45 - 18:45 - 20:50
Saklı Gerçekler 12:00 - 19:10
Saklı Gerçekler 14:45 - 22:00
Sıfır Bir 19:35 - 21:50- C&C.tesi 23:59
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (AXIS EYÜP) (212) 878 30 86
Ajanlar İş Başında Dub 12:45
Baba Parası 11:10 - 13:50 - 16:25 - 19:05 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:05 - 13:50 - 16:35 - 19:15 - 21:50
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 19:00 - 22:00
Derin Sular 19:05 - 21:25
Derin Sular C&C.tesi 23:45
Dolittle Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Dolittle 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:20
Karakomik Filmler 2 11:05 - 13:35 - 16:10 - 18:50 - 21:30
Kirpi Ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları Dub 11:20 - 13:15 - 15:10 - 17:05
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 10:40 - 14:55 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:10 - 21:10
Sıfır Bir C&C.tesi 23:30
Sıfır Bir 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:55
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (AXIS KAĞITHANE) (212) 294 00 15
Ajanlar İş Başında Dub 10:30
Ajanlar İş Başında Dub 12:25 - 14:40
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 16:50 - 19:25 - 21:55
Dolittle Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Dolittle 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:30 - 14:50 - 17:10 - 19:20 - 21:45
Ip Man 4: Final Dub 18:20 - 20:40
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:05
Karakomik Filmler 2 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Kirpi Ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları Dub 11:00 - 12:50 - 14:40 - 16:30
Mucize 2 Aşk 10:15 - 13:00 - 15:40 - 18:20 - 21:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir C&C.tesi 23:00
Sıfır Bir 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:45 - 21:30
CINEMAXIMUM (CAPACITY) (212) 559 49 49
Baba Parası 10:50 - 13:25 - 16:00 - 18:35 - 21:10
Biz Böyleyiz 10:50 - 13:35 - 16:10 - 18:55 - 21:40
Derin Sular 21:20
Dolittle Dub 11:15 - 13:40 - 16:10
Dolittle 18:35 - 21:05- C&C.tesi 23:35
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:25
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:05 - 16:40 - 19:15 - 21:55
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:35
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:45 - 12:50 - 14:55 - 17:00 - 19:05
Sıfır Bir 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Sıfır Bir C&C.tesi 23:50
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:45
CINEMAXIMUM (CEVAHİR) (212) 380 15 15
Ajanlar İş Başında Dub 11:00 - 13:15
Baba Parası 11:10 - 13:45 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Biz Böyleyiz 11:05 - 13:40 - 16:15 - 18:50 - 21:30
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 18:55 - 21:50
Dolittle Dub 3D 11:40 - 14:00 - 16:25 - 18:50
Dolittle 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 13:50 - 16:10 - 18:35 - 21:00
Ip Man 4: Final 13:35 - 18:45
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:50 - 21:30
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:40
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:00 - 12:55 - 14:55 - 16:55
Mucize 2 Aşk 10:50 - 15:55 - 21:10
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:45 - 16:55 - 19:05 - 21:15
Sıfır Bir 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Sıfır Bir C&C.tesi 23:55
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:55 - 16:35 - 19:15 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM (FORUM İSTANBUL) (212) 640 66 33
Ajanlar İş Başında Dub 10:40 - 12:50
Baba Parası 10:50 - 13:20 - 15:55 - 18:35 - 21:15
Biz Böyleyiz 10:55 - 13:30 - 16:10 - 18:55 - 21:40
Derin Sular 17:10 - 19:15 - 21:25
Dolittle Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 19:00
Dolittle 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:05 - 13:40 - 16:20 - 18:55 - 21:45
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 14:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 15:05
Mucize 2 Aşk 16:40 - 19:20 - 22:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:40 - 16:50 - 19:05 - 21:15
Sıfır Bir 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:40 - 16:25 - 19:10 - 21:55
CINEMAXIMUM (FORUM MARMARA) (212) 466 60 66
Ajanlar İş Başında Dub 10:40 - 12:50
Baba Parası C&C.tesi 23:30
Baba Parası 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:40 - 21:20
Bedenimi Kaybettim 19:10
Bedenimi Kaybettim 16:45
Bıçaklar Çekildi 13:50 - 21:20
Bıçaklar Çekildi 11:00 - 16:15
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:10 - 16:45 - 19:25 - 22:00
Biz Böyleyiz C&C.tesi 23:20
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 19:15 - 22:10
Derin Sular 11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 20:00 - 22:15
Dolittle 11:30 - 16:30
Dolittle Dub 3D 14:00
Dolittle Dub 3D 11:05 - 13:20 - 15:50 - 18:15
Dolittle 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ip Man 4: Final Dub 12:00 - 17:00 - 22:00
Ip Man 4: Final 14:30 - 19:30
Karakomik Filmler 2 15:00 - 18:00 - 20:50- C&C.tesi 23:30
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Kirpi Ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Mucize 2 Aşk 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:40 - 16:50 - 19:00 - 21:10
Saklı Gerçekler 13:50 - 21:15
Saklı Gerçekler 11:15 - 18:45
Sıfır Bir 11:45 - 14:00 - 16:10 - 18:20 - 20:30- C&C.tesi 23:00
Sıfır Bir 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi 3D 19:00 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM (HISTORIA) (212) 523 10 88
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:50
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:20 - 15:40
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:50
Karakomik Filmler 2 11:25 - 14:00 - 16:50 - 19:20 - 21:55
Karakomik Filmler 2 10:30 - 13:05 - 15:35 - 18:25 - 20:55- C&C.tesi 23:15
Mucize 2 Aşk 18:10 - 21:10
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:05 - 13:10 - 15:20 - 17:35 - 19:40
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:15 - 12:20 - 14:30
Sıfır Bir 16:40 - 18:50 - 21:00- C&C.tesi 23:05
Sıfır Bir 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Sıfır Bir 21:40- C&C.tesi 23:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:00 - 22:00
CINEMAXIMUM (KALE) (212) 677 59 59
Baba Parası 18:45 - 21:20
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:50 - 14:10 - 16:25
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:45 - 15:00
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:10
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:30 - 19:00 - 21:35
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:40 - 18:50 - 21:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 13:00 - 17:15
Sıfır Bir 19:15 - 21:30- C&C.tesi 23:00
Sıfır Bir 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM (KANYON) (212) 353 08 53
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:05
Bedenimi Kaybettim 17:00
Bedenimi Kaybettim 18:40
Bıçaklar Çekildi 11:00 - 16:00
Bıçaklar Çekildi 13:15 - 21:05
Biz Böyleyiz C&C.tesi 23:30
Biz Böyleyiz 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 21:55
Derin Sular 12:00 - 16:30 - 21:15
Dolittle Dub 3D 11:00 - 16:00
Dolittle 13:30 - 19:00 - 21:30
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:50
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Parazit 13:15 - 18:15 - 21:00
Resmi Sırlar 14:10 - 18:40
Saklı Gerçekler 11:00 - 18:50
Saklı Gerçekler 13:40 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
CINEMAXIMUM (PARK İSTİNYE) (212) 444 12 36
Baba Parası 10:45 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Bıçaklar Çekildi C&C.tesi 23:50
Bıçaklar Çekildi 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:05 - 21:50
Biz Böyleyiz 14:30 - 19:30
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:00 - 16:40 - 19:10 - 21:50
Dolittle Dub 11:00 - 13:25 - 15:50
Dolittle 18:40 - 21:20- C&C.tesi 23:50
Dolittle 11:30 - 16:25
Dolittle Dub 3D 14:05
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:50 - 14:10 - 16:35 - 18:55 - 21:25
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15- C&C.tesi 23:45
Karakomik Filmler 2 12:00 - 17:00 - 22:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 13:15 - 17:15 - 21:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 15:15 - 19:15
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi 3D 18:50 - 21:55
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi 3D 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (TRUMP TOWERS) (212) 216 21 71
Baba Parası 10:30 - 15:50 - 18:40 - 21:20
Biz Böyleyiz 13:10
Biz Böyleyiz 18:25 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:20 - 13:50 - 16:10
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:30
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:25 - 12:30 - 14:40 - 16:50 - 19:00
Sıfır Bir 21:10
Sıfır Bir C&C.tesi 23:40
Sıfır Bir 10:50 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:45 - 21:30
CINEMAXIMUM (VADİSTANBUL) (212) 220 09 67
Ajanlar İş Başında Dub 13:10
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:45 - 19:20 - 21:55
Biz Böyleyiz 11:05 - 13:45 - 16:25 - 19:05 - 21:45
Biz Böyleyiz C&C.tesi 23:30
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 21:15
Derin Sular 19:30 - 21:40
Derin Sular C&C.tesi 23:50
Dolittle Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Dolittle 21:05
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:35 - 14:10 - 16:35 - 19:00 - 21:20
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:20
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Karakomik Filmler 2 11:20 - 13:50 - 16:40 - 19:10 - 21:40
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:10 - 15:20 - 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:05 - 15:05
Sıfır Bir 17:05 - 19:15 - 21:25- C&C.tesi 23:45
Sıfır Bir 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (VIALAND) (212) 777 88 07
Ajanlar İş Başında Dub 12:30
Ajanlar İş Başında Dub 17:20
Baba Parası C&C.tesi 23:45
Baba Parası 11:20 - 13:50 - 16:25 - 19:00 - 21:40
Biz Böyleyiz 11:25 - 14:00 - 16:40 - 19:15 - 21:50
Derin Sular 19:20 - 21:35
Dolittle Dub 11:45 - 14:10 - 16:35 - 19:10 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:20 - 16:00 - 18:40 - 21:00
Ip Man 4: Final Dub 19:40 - 22:00
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:25 - 15:55 - 18:25 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Kirpi Ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları Dub 10:40 - 15:00 - 17:15
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:05 - 13:10 - 15:15
Mucize 2 Aşk 10:45 - 13:30 - 16:20 - 19:05 - 21:55
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:10 - 21:15
Sıfır Bir 10:50 - 13:05 - 15:20 - 17:35 - 19:45 - 22:00
Sıfır Bir C&C.tesi 23:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (ZORLU) (212) 353 62 14
Baba Parası 11:15 - 13:55 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Bıçaklar Çekildi 10:40 - 13:25 - 16:15 - 21:30
Biz Böyleyiz 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Dolittle Dub 3D 11:30 - 13:55
Dolittle 16:20 - 18:45 - 21:10- C&C.tesi 23:35
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:05 - 13:30 - 16:05 - 18:30 - 21:05
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:35 - 17:10 - 20:00- C&C.tesi 22:40
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20- C&C.tesi 23:50
Skandal 19:05
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:25
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM AVLU ARNAVUTKÖY (212) 978 00 00
Baba Parası 18:15 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:20 - 15:40
Karakomik Filmler 2 11:25 - 14:00 - 16:35 - 19:10 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:40 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:10 - 21:20
Sıfır Bir C&C.tesi 23:30
Sıfır Bir 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:20 - 19:40 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:50 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM CITY'S (212) 373 35 35
Ajanlar İş Başında Dub 13:05
Baba Parası 18:30 - 21:00
Bedenimi Kaybettim 19:00
Bedenimi Kaybettim 16:30
Bıçaklar Çekildi 13:30 - 21:00
Bıçaklar Çekildi 11:00 - 16:15
Biz Böyleyiz 11:05 - 14:05 - 16:45 - 19:20 - 22:00
Dolittle Dub 3D 11:25 - 13:55 - 16:25
Dolittle 19:00 - 21:35
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:30 - 13:30 - 16:00
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:00 - 21:40
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:30
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:00 - 15:15 - 17:20
Saklı Gerçekler 13:50 - 21:00
Saklı Gerçekler 11:00 - 18:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM FLORYA (212) 573 02 02
Baba Parası 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:35 - 21:05
Bıçaklar Çekildi 19:10 - 22:00
Bıçaklar Çekildi C&C.tesi 23:30
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:45 - 16:39 - 19:15 - 22:00
Biz Böyleyiz 11:40 - 14:20 - 17:00 - 19:45 - 22:20
Derin Sular 19:25 - 21:35
Dolittle Dub 3D 11:20 - 13:40 - 16:05
Dolittle 18:40 - 21:05
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:05
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:15
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:55 - 14:25 - 16:55 - 19:25 - 21:55
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:30
Kirpi Ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları Dub 10:50 - 12:55 - 15:00 - 17:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:35
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:45 - 21:30
CINEMAXIMUM PARK MARMARA (212) 852 67 20
Baba Parası 10:45 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:50
Dolittle Dub 3D 12:00 - 14:30 - 16:50 - 19:10
Dolittle 21:30- C&C.tesi 23:50
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 13:50 - 16:10 - 18:30 - 20:50
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 23:45
Mucize 2 Aşk 10:45 - 13:30 - 16:10 - 18:50 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:25 - 12:30 - 14:40 - 16:50 - 19:00 - 21:10
Sıfır Bir 10:20 - 12:30 - 14:40 - 16:50 - 19:00 - 21:10
Sıfır Bir C&C.tesi 23:10
Sıfır Bir 19:50 - 22:00
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı C&C.tesi 23:30
CINEMO GRANDPERA (212) 372 03 72
Baba Parası 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:15
Derin Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:15
Dolittle Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30
Dolittle 19:45 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:45- C&C.tesi 23:00
Sıfır Bir 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:15
Sıfır Bir 19:30 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 12:15 - 15:00 - 17:30 - 20:15- C&C.tesi 23:00
CINENS (ESENYURT) (212) 596 66 34
Baba Parası 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:05 - 21:30
Biz Böyleyiz 16:25 - 19:00 - 21:40
Dolittle 17:40 - 19:50 - 22:00
Dolittle Dub 3D 11:10 - 13:20 - 15:30
Eşek Kral Dub 10:35
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:25
Karakomik Filmler 2 12:30 - 14:55 - 17:15 - 19:35 - 21:55
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 10:30 - 12:30 - 14:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 12:55 - 14:50 - 16:45 - 18:40 - 20:35
Sıfır Bir 10:35 - 12:40 - 14:45 - 16:50 - 18:55 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:50 - 13:25 - 16:00 - 18:35 - 21:10
CINENS (VENEZIA) (212) 803 04 55
Baba Parası 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:05 - 21:30
Baba Parası 20:30
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:10 - 16:40 - 19:10 - 21:40
Dolittle 11:10 - 15:30 - 19:50
Dolittle Dub 3D 13:20 - 17:40 - 22:00
Eşek Kral Dub 10:35
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:25
Karakomik Filmler 2 12:30 - 14:55 - 17:15 - 19:35 - 21:55
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:20 - 18:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 12:55 - 14:50 - 16:45 - 18:40 - 20:35
Sıfır Bir 10:35 - 12:40 - 14:45 - 16:50 - 18:55 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:50 - 13:25 - 16:00 - 18:35 - 21:10
CINEPORT (212) 322 31 04
Baba Parası 11:00 - 16:30 - 18:30 - 20:45
Biz Böyleyiz 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:45- C&C.tesi 23:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:00 - 15:00 - 19:00
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:00 - 14:45 - 17:00
Sıfır Bir 21:00- C&C.tesi 23:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:15
CINETECH (TORIUM) (212) 699 90 40
Baba Parası 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45 - 22:15
Baba Parası 18:45 - 21:15
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Derin Sular 11:30 - 16:00 - 18:00
Dolittle Dub 3D 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Ip Man 4: Final Dub 20:00 - 22:20
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Mucize 2 Aşk 13:30
Mucize 2 Aşk 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sıfır Bir 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:00
CINETECH (TORUN CENTER) (212) 267 47 47
Baba Parası 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Bedenimi Kaybettim 17:45 - 21:30
Bedenimi Kaybettim 14:00
Bıçaklar Çekildi 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:15
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Dolittle Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Judy 15:30
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Matthias Ve Maxime 11:45
Matthias Ve Maxime 19:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
CINETECH MALL BAŞAKŞEHİR (212) 801 10 40
Ajanlar İş Başında Dub 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Baba Parası 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45 - 22:15
Bedenimi Kaybettim 11:15 - 17:45 - 21:45
Bıçaklar Çekildi 11:15 - 16:30 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 21:45
Derin Sular 11:30 - 16:00 - 18:00
Dolittle Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 15:00 - 17:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Ip Man 4: Final Dub 13:30 - 20:00 - 22:20
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Matthias Ve Maxime 12:45
Mucize 2 Aşk 13:45 - 19:00
Parazit 15:15 - 19:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 19:45
Sıfır Bir 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Sıfır Bir 11:00 - 13:00 - 19:30 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:45 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
CINETIME (LEVENT) (212) 388 88 80
Ajanlar İş Başında Dub 11:15 - 13:30 - 15:45
Baba Parası 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bıçaklar Çekildi 18:00
Bıçaklar Çekildi 19:45 - 22:30
Biz Böyleyiz 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Derin Sular 17:45 - 20:00 - 22:30
Dolittle Dub 12:00 - 17:00
Dolittle 14:30 - 19:30 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Sıfır Bir 21:15
Sıfır Bir 11:00 - 13:15 - 15:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEVIP (KADİR HAS) (212) 442 13 84
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Dolittle Dub 3D 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 20:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 21:30
CINEVIP (METROPORT) (212) 441 49 75
Baba Parası 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:15
Sıfır Bir 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
DENİZ CINECITY (OLIVIUM) (212) 546 96 96
Dolittle Dub 3D 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45- C&C.tesi 23:30
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 10:30 - 11:00 - 12:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
DENİZ PRIVATE CINECITY ETİLER (212) 352 16 66
Ajanlar İş Başında Dub 10:30
Dolittle 14:30 - 19:00 - 21:15
Dolittle Dub 3D 12:15 - 16:45
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:30
FİTAŞ (212) 444 12 36
Baba Parası 11:30 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:00
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:30 - 15:25 - 17:20 - 19:15 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:45 - 16:20 - 19:00 - 21:30
MELEK EYÜP (212) 627 99 99
Baba Parası 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 16:30 - 19:00 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:00 - 12:45 - 14:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Sıfır Bir 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15
NEVA AVM CITYPLEX (212) 667 71 70
Baba Parası 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:15
Sıfır Bir 11:15 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:45
PERA (212) 251 32 40
Matthias Ve Maxime 11:30 - 21:15
Parazit 13:45 - 16:15 - 18:45
SİTE (ARENAPARK) (212) 472 94 10
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Dolittle Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:00 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Mucize 2 Aşk 18:45 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:30 - 14:45 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Sıfır Bir 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
SİTE (ARMONİPARK) (212) 452 19 00
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Biz Böyleyiz 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
SİTE (ATİRUS) (212) 883 33 45
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 21:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Sıfır Bir 18:45 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
SİTE (BAĞCILAR) (212) 462 20 21
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
SİTE (OLİMPA) (212) 488 02 28
Baba Parası 17:30 - 19:45 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:00 - 15:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
SİTE (STARCITY) (212) 603 42 45
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:15 - 15:30 - 18:00 - 20:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
SİTE HALİÇ (212) 627 66 66
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
TİM SHOW CENTER (212) 286 66 04
Dolittle Dub 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:15 - 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.

Vizyondaki Filmler