Yönetmen: Ridley Scott
Oyuncular
Tür: Komedi, Drama
Yapım Yılı: (118 dk)
Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2006 Cuma
Senaryo: Marc Klein
Yapımcı Firma: Scott Free Productions
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: A Good Year
Resmi Site: www.agoodyear.com/
Dağıtıcı Firma: Özen Film

İyi Bir Yıl Filminin Özeti

Max Skiner burnu havada ve zeki bir borsacıdır. Londra borsası onun spekülasyonlarıyla hop oturup hop kalkmaktadır. Max büyük paraların adamıdır. Ve bir çok rakibi vardır. Yaşam felsefesi sadece ama sadece kazanmak üzere kurulmuştur.Tam kontrollerini kaybedip işlerinin kötüye gittiği bir anda Fransa'daki amcasının öldüğü ve kendisine büyük bir şatoyu miras bıraktığı haberini alır. Hemen Fransa'ya doğru yola çıkar. Amacı bu eski şatoyu çalışanlarla beraber restore edip büyük paralar karşılığında satmaktır. Beklemediği bir anda Kaliforniya'dan amcasının gayri meşru kızı olduğunu iddia eden Christie Roberts çıkagelir. Bu kız Max'ın hayatına aniden girmiş hem Planlarını altüst etmiş hem de gönlünü çalmıştır.

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 10/10
  DESPERADO 5.10.2007 04:15:00
  içinde fransa ya da fransız olan filmlerin anlatımı ve gidişatı biraz soğuk ve yüzeysel olur.ama bu kötü bişey değil bilakis tarzdır.fransız tarzı böyle olur.film kesinlikle harika bir film.seyrettikten sonra yüzünüzde tatlı bir tebessüm, içinizde sıcak bir duygu oluşuyor.ve sevdiği insan için hayatını tamamen değiştiren bir aşığı görüyorsunuz.sevgilinizle seyredebileceğiniz çok romantik bir film.
 • Film Notu 10/10
  Neslihan Özer 12.8.2007 13:52:00
  Olaylar örgüsü ve detaylar çok zekice işlenmiş.Komedi ve romantizm içiçe.Son dönemlerde izlediğim en güzel film..Özelikle Russell çok şeker filmde:P
 • Film Notu 8/10
  serkan 3.6.2007 12:48:00
  Bence film romantik komedi anlamında gerçekten başarılı olmakla birlikte sadece komedi yi veya sadece romantizmi beklentiler ölçüsünde karşılamıyor.

İyi Bir Yıl Filminin Oyuncuları


>> >> İyi Bir Yıl

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor