Yönetmen: Joe Charbanic, Jeff Jensen
Oyuncular
Slogan: Birileri oynamak istiyor..
Tür: Korku, Polisiye
Yapım Yılı: (96 dk)
Vizyon Tarihi: 15 Aralık 2000 Cuma
Senaryo: Darcy Meyers, David Elliot
Yapımcı Firma: Universal Pictures
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: The Watcher
Resmi Site: www.thewatchermovie.com/
Dağıtıcı Firma: Pinema

İzleyici Filminin Özeti

Los Angeles’ta yıllarca katillerin izini sürmenin yorgunluğuyla o güne dek yaşadığı her şeyi geride bırakarak Chicago’ya yerleşen FBI ajanı Joel Campbell (James Spader)’in amacı, sakin bir hayat yaşayıp biraz dinlenmektir.

Chicago'ya gelişinin üzerinden henüz bir kaç ay geçmeden burada da korkunç seri cinayetler başlar. Cinayetleri David Allen Griffin ( Keanu Reeves ) işlemektedir.

Katil daha önce Champbell ile bir şekilde muhatap olmuş ve şimdi peşinden Chicago'ya gelip kedi - fare oyununu burada devam ettirmek ister. Kurban olarak yalnız yaşayan kadınları seçen Griffin gözüne kestirdiği kurbanını öldürmeden önce Campbell’a onunun bir fotoğrafını gönderir.

Griffin’in son cinayet senaryosuna engel olamaması durumunda acımasız katilin son kurbanı, Campbell’ın kendisi olacaktır.

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 5 Yorum
 • Film Notu 8/10
  özge önenerk 31.7.2007 12:53:00
  keanu reeves'i izleyip bol bol güldüğüm film. diğer filmlerini izlememişseniz çook beğenebilirsiniz. en komik yeri de keanu abimizin garip garip dans ettiği bölümdü:D izleyin, korkun, eğlenin, gülün!
 • Film Notu 8/10
  aysel 24.2.2007 09:48:00
  bu filmi izlediğimde daha doğrusu bu filmle ilgili hiç araştırma yapamadan pat diye sinema salonunda bulmuştum kendimi. çok şaşırdım keanu reeves in katil bi adamı canlandırdığına... çünkü şimdiye kadar hiç kötü rollerde oynamamıştı. film güzeldi
 • Film Notu 8/10
  KEANUFAN1987 14.1.2007 16:47:00
  keanu reeves keanu reeves. keanu reeves. tek kelimeyle yine mükemmel bi oyunculuk sergilemiş. önceki ya da sonraki filmlerinden farklı bi karaktere bürünmüş ama bu karakter de ona yekışmış ona her şey yakışır zaten
 • Film Notu 10/10
  esra reeves 28.7.2006 19:53:00
  filmin konusu sıradan ama benim gibi KEANU manyakları için ideal:)
 • Film Notu 10/10
  bahar pirdal 17.6.2006 19:15:00
  süper bir filim

İzleyici Filminin Oyuncuları


>> >> İzleyici

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor