İzmir Sinemaları

İzmir İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
AGORA (İZMİR) (232) 278 10 10
Baba Parası 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:00 - 13:30 - 16:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 19:00 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Derin Sular 18:30 - 21:00
Dolittle Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kutup Köpekleri Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:30 - 13:15 - 15:00 - 16:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 17:15 - 20:00 - 22:15
CINEMA PINK (FOLKART) (232) 502 22 10
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 00:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Derin Sular 17:15 - 19:30 - 21:30- C&C.tesi 23:45
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45- C&C.tesi 00:00
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:15 - 13:15 - 15:15
Sıfır Bir 17:00 - 19:15 - 21:30- C&C.tesi 00:00
CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA) (232) 373 03 50
Baba Parası 11:20 - 13:55 - 16:30 - 19:05 - 21:45
Baba Parası C&C.tesi 23:10
Biz Böyleyiz 11:05 - 16:10 - 18:50 - 21:25
Feride 13:50
Feride 19:25 - 21:40- C&C.tesi 23:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:35 - 15:55
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:45
Karakomik Filmler 2 11:10 - 13:45 - 16:20 - 18:55 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 10:45 - 12:55 - 15:05 - 17:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:15 - 13:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:40 - 16:50 - 19:00 - 21:05
Sıfır Bir 15:15 - 17:25 - 19:40 - 21:50- C&C.tesi 00:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:15 - 21:00
CINEMAXIMUM (GAZİEMİR) (232) 273 84 40
Baba Parası 11:15 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:15
Baba Parası 11:00 - 15:55 - 20:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 15:35 - 20:50
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 18:10
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:05 - 16:25 - 21:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 13:45 - 19:05
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:00
Biz Böyleyiz 10:50 - 15:50 - 21:00
Dolittle Dub 10:30 - 12:50 - 15:15
Dolittle 18:25
Feride 17:35 - 19:45 - 21:55
Feride 13:35- C&C.tesi 23:35
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:50 - 14:10 - 16:30 - 18:50 - 21:10
Karakomik Filmler 2 13:30 - 18:20- C&C.tesi 23:15
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kutup Köpekleri Dub 10:30 - 12:40 - 14:45 - 16:50
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:10 - 13:00
Mucize 2 Aşk 18:55 - 21:40
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:25 - 13:25
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:55 - 12:55 - 14:55 - 16:55 - 19:00 - 21:00
Sıfır Bir 14:50 - 17:05 - 19:20 - 21:35
Sıfır Bir C&C.tesi 23:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:55 - 16:35 - 19:15 - 21:55
CINEMAXIMUM (KİPA BALÇOVA) (232) 278 87 87
Baba Parası 10:45 - 13:20 - 16:00 - 18:35 - 21:25- C&C.tesi 00:00
Biz Böyleyiz 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:30 - 13:50 - 16:15
Karakomik Filmler 2 11:05 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20- C&C.tesi 23:55
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:10 - 15:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:35 - 14:45 - 16:55 - 19:05
Sıfır Bir C&C.tesi 00:00
Sıfır Bir 17:30 - 19:45 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:40 - 21:30
CINEMAXIMUM (MAVİBAHÇE) (232) 600 04 44
Baba Parası 11:10 - 13:40 - 16:10
Baba Parası 19:15 - 21:45- C&C.tesi 00:20
Bıçaklar Çekildi 19:25 - 22:05
Biz Böyleyiz 11:20 - 13:55 - 16:35 - 19:10 - 21:40
Biz Böyleyiz C&C.tesi 23:20
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu C&C.tesi 00:05
Dolittle 21:05
Feride C&C.tesi 23:30
Feride 11:00 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi 18:40 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:05 - 12:10 - 14:30 - 16:50
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 00:00
Kutup Köpekleri Dub 11:05 - 13:10 - 15:15 - 17:20
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:10 - 11:55 - 13:50 - 15:45 - 17:40
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:45 - 12:50 - 14:55 - 17:00 - 19:05
Sıfır Bir 19:35 - 21:50- C&C.tesi 00:10
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:40 - 13:20 - 16:05 - 18:50 - 21:35- C&C.tesi 00:15
CINEMAXIMUM (PARK İZMİR) (232) 256 97 49
Baba Parası C&C.tesi 23:45
Baba Parası 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Feride 14:40 - 17:00 - 19:20 - 21:40- C&C.tesi 00:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:35 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:15
Karakomik Filmler 2 C&C.tesi 23:40
Karakomik Filmler 2 11:15 - 16:35 - 19:10 - 21:45
Kutup Köpekleri Dub 10:25 - 12:35 - 14:45 - 16:55
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:50 - 12:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:25 - 21:35
Sıfır Bir 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Sıfır Bir C&C.tesi 23:55
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:05 - 21:50
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 13:50
CINEMAXIMUM (PARK MAVİŞEHİR) (232) 324 42 64
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Dolittle Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
CINEMAXIMUM (PIER) (232) 446 90 40
Baba Parası 11:00 - 13:30 - 16:05 - 18:40 - 21:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:50
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Bedenimi Kaybettim 13:50
Bedenimi Kaybettim 16:15
Bıçaklar Çekildi 11:00 - 18:15
Bıçaklar Çekildi 11:00 - 15:50 - 21:05
Biz Böyleyiz 16:10 - 18:50 - 21:25- C&C.tesi 00:00
Dolittle Dub 3D 11:25 - 13:45
Dolittle Dub 19:20
Feride 19:50 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:30 - 12:50
Karakomik Filmler 2 11:20 - 13:55 - 16:25 - 19:05 - 21:35- C&C.tesi 00:05
Kutup Köpekleri Dub 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40
Mucize 2 Aşk 21:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:45 - 12:55 - 15:05 - 17:15
Saklı Gerçekler 18:40
Saklı Gerçekler 13:50 - 21:05
Sıfır Bir 15:10 - 17:30 - 19:45 - 22:00- C&C.tesi 00:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:55 - 16:35 - 19:15 - 21:55
CINEMAXIMUM (POINT) (232) 878 30 80
Baba Parası 11:20 - 13:55 - 16:25 - 19:00 - 21:35
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 23:25
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:00 - 13:40 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Dolittle Dub 10:30 - 12:50 - 15:15
Feride 10:35 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:25 - 13:45 - 16:15 - 18:50
İnsan Yiyenler C&C.tesi 00:05
İnsan Yiyenler 19:15 - 21:50
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:05 - 21:40
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:05 - 13:10 - 15:10 - 17:15
Mucize 2 Aşk 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:45 - 12:45 - 15:05 - 17:20 - 19:35 - 21:45
Sıfır Bir C&C.tesi 23:55
Sıfır Bir 17:30 - 19:45 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 10:50 - 13:30 - 16:10 - 18:55 - 21:55
CINENS (EGE PARK) (232) 277 11 55
Baba Parası 16:30 - 19:10 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 14:10 - 19:10
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:40 - 16:40 - 21:40
Biz Böyleyiz 19:20 - 21:40
Dolittle Dub 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10
İnsan Yiyenler 19:40 - 21:45
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:40 - 16:05 - 18:30 - 21:10
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 14:50
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:30 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:50 - 12:40 - 14:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 16:50 - 19:25 - 21:50
CINENS (EGE PERLA) (232) 290 56 65
Baba Parası 17:20 - 19:40 - 21:55
Baba Parası 20:40
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 14:10 - 19:10
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 11:40 - 16:40 - 21:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:50 - 13:00 - 15:10
Karakomik Filmler 2 11:15 - 13:40 - 16:05 - 18:30 - 21:00
Kutup Köpekleri Dub 10:30 - 12:30 - 14:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 12:55 - 14:50 - 16:45 - 18:40
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 16:30 - 19:00 - 21:35
CINEPOLL KEMALPAŞA (232) 878 61 61
Baba Parası 13:45 - 16:00 - 19:00 - 21:15
Feride 11:00 - 19:15 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 15:15 - 17:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 12:20 - 18:10
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 12:30 - 14:10 - 15:50 - 17:30
Sıfır Bir 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:30 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 13:00 - 19:00 - 21:15
DENİZ CINECITY (KİPA) (232) 386 58 88
Ajanlar İş Başında Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15
Dolittle Dub 3D 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30- C&C.tesi 23:45
Feride 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15- C&C.tesi 23:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:30 - 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 10:30 - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 12:45 - 14:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Sıfır Bir 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
HOLLYWOOD GAZİEMİR (232) 274 76 66
Baba Parası 14:45 - 16:45 - 18:45 - 21:00
Feride 11:00 - 13:00 - 17:00 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 12:45
Kutup Köpekleri Dub 12:00 - 14:00 - 16:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Sıfır Bir 15:00 - 19:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:00 - 20:45
KARACA (232) 445 87 76
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi 20:30
Bedenimi Kaybettim 15:30 - 19:00
Boyalı Kuş 20:30
Elveda 11:30 - 14:00 - 18:30
Judy 11:45
Parazit 16:00 - 20:30
Saklı Gerçekler 13:30 - 17:00
KÜLTÜR MERKEZİ (TORBALI) (232) 856 03 00
Kutup Köpekleri Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
Sıfır Bir 17:15 - 19:15 - 21:15
MY CINE LIFE MENEMEN (232) 835 50 51
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Dolittle Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Feride 17:00 - 19:00 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kutup Köpekleri Dub 12:30 - 14:30 - 16:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00
Sıfır Bir 19:15 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:30 - 21:00
SARAY CEP ÖDEMİŞ (232) 545 35 49
Baba Parası 16:30 - 18:45 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 12:45 - 14:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:45 - 18:15
Sıfır Bir 16:00 - 21:00
Sıfır Bir 14:15 - 18:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:45 - 16:15 - 20:45
SEHA GİDEL (232) 512 18 15
Feride 18:15 - 20:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
SİNE GAMA (232) 632 47 47
Baba Parası 16:30 - 19:00 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 19:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:30 - 14:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sıfır Bir 21:00
SİNEMA (ÇEŞME) (232) 712 30 72
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Karakomik Filmler 2 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kutup Köpekleri Dub 11:30 - 13:00 - 17:00 - 19:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:00 - 17:00 - 19:00
Sıfır Bir 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 15:00 - 19:00 - 21:00
SİNEVİZYON TORBALI (232) 853 27 25
Karakomik Filmler 2 11:00 - 13:15 - 15:30 - 18:45 - 21:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00
Sıfır Bir 12:30 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 14:40 - 17:20 - 20:00
SİTE (BORNOVA) (232) 373 73 20
Baba Parası 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 21:00
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Sıfır Bir 18:45 - 21:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:30 - 18:45 - 21:30
ŞEHİR TİRE (232) 512 18 15
Baba Parası 11:00 - 13:15
Kutup Köpekleri Dub 15:30 - 17:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 18:30 - 21:00

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.

Vizyondaki Filmler