Johanna Braddy

Johanna Braddy

Johanna Braddy
Oyuncu

Doğum Tarihi: 30.08.1887

Doğum Yeri: Atlanta, Georgia, United, ABD

Amerikan ve Sinema Film Oyuncusu Olan Braddy ABC Family Televizyon Serisi  Yunan ve Jenny Matrix Video Oyunu Lisesi  Peachtree City, Georgia'de 2005 yılında mezun oldu.

Mezun Olmadan Önce ilk 2004 Yılında Pop Rocks Adlı Filmde Yer Aldı. 2005 ve 2011 Yılları Arasındada Oynadı Diziler ise Surface , Cold Case , The Riches , Drake & Josh , Samantha Who? , The Oaks , Lie to Me , Greek , Southland , Detroit 1-8-7 , CSI: Miami , Leverage , Friends with Benefits ve  Criminal Minds Dizilerinde Yer Aldı.

Ayrıca En İyi Karakter Ses Aktör Ödülü Kazanan Johanna  Avatar: Son Hava Bükücü , Neşeli Dalgalar ve Küçük Deniz Kızı Ponyo Seslendirmesini üstlendi.

2004 ve 2011 Yılları Arasındaki Filmleri ise Broken Bridges , Home of the Giants , Penny Dreadful , Danny Fricke , American Primitive , Whore , A Marriage , Hurt , Easy A , The Levenger Tapes , Born to Race ve En iyi Korku Filmleri Arasına Giren ' Garez 3 ve Paranormal Activity 3 ''te Yer Aldı. 2012 Yılındada Koleksiyoncu 2 Filminde Missy Solomon Karakterinde Başrolde Oynayacağı Kesinleşti Dizi Olarakta Video Game High School Adlı Dizide Oynayacagı Kesinleşen Braddy Film ve Dizisi Bittikten Sonra Oyunculuk Hayatına Devam Edecektir... 

Görev Aldığı Yapımlar

Johanna Braddy Fotoğrafları