Kaçış Yok

Kaçış Yok (No Escape)

Puan : 6/10 1 oy
Yönetmen: John Erick Dowdle
Oyuncular
Tür: Gerilim, Aksiyon
Yapım Yılı: 2015
Vizyon Tarihi: 28 Ağustos 2015 Cuma
Senaryo: John Erick Dowdle, Drew Dowdle
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: No Escape

Kaçış Yok Filminin Konusu

Jack Dwyer Amerikalı bir işadamıdır. Ailesiyle birlikte Güneydoğu Asya’ya yerleşme ve yeni bir hayata başlama kararı alır. Fakat fazla zaman geçmeden ülkede siyasi çatışmalar ve ciddi bir halk ayaklanması baş gösterir. Eşi ve çocuklarıyla beraber hayatta kalma mücadelesi veren Jack'e yeni tanıştıkları, gizemli bir adam olan Hammond yardım edecektir. Onun desteği ile Dwyer ailesi önce şehirden, sonra ülkeden kaçmanın yollarını arayacaktır.

Gerilim türündeki filmin yönetmenliğini John Erick Dowdle’ın üstlenirken senaryosu Drew Dowdle ve John Erick Dowdle ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda başı çeken isimlerse Owen Wilson, Lake Bell, Pierce Brosnan, Russell Geoffrey Banks, Sterling Jerins, ve Claire Geare.

İlginç Notlar

Annie Dwyer karakteri için düşünülen Michelle Monaghan, filmin çekimlerinin ertelenmesi ve yeni tarihlerin ise hamileliğine denk g... Devamı için tıklayın...
Annie Dwyer karakteri için düşünülen Michelle Monaghan, filmin çekimlerinin ertelenmesi ve yeni tarihlerin ise hamileliğine denk gelmesi nedeniyle projeden ayrıldı. Onun yerine rol Lake Bell'in oldu.

Çekim Bilgileri

Kuzey Tayland'daki çekimler esnasında çekilen bir patlama sahnesinin ardından binada yangın çıkmış. Ekibin tam da setten ayrıldığı... Devamı için tıklayın...
Kuzey Tayland'daki çekimler esnasında çekilen bir patlama sahnesinin ardından binada yangın çıkmış. Ekibin tam da setten ayrıldığı esnada çıkan yangında kimse hasar görmemiş.

Kaçış Yok Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
  • Film Notu 10/10
    Özge tuna 15.11.2015 02:44:00
    muhteşemdi????????????

Kaçış Yok Filminin Oyuncuları