Yönetmen: Katja von Garnier
Oyuncular
Tür: Fantastik, Gerilim
Yapım Yılı: (98 dk)
Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2007 Cuma
Senaryo: Ehren Kruger, Christopher Landon
Yapımcı Firma: Berrick Filmproduktion
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Blood and Chocolate
Resmi Site: www.mydarkestsecrets.com/
Dağıtıcı Firma: Özen film

Kan ve Çikolata Filminin Özeti

On yıl önce, Colorado dağlarında genç bir kız, ailesinin kanlarında taşıdıkları bir gizem yüzünden vahşi avcılar tarafından öldürülmesini çaresizce izledi. Ormana kaçarak ellerinden kurtuldu ve avcıların hiç bir zaman bulamadıkları bir şeye, bir kurda dönüştü.

Şimdi, dünyanın yarısı kadar mesafe katetmiş olmasına rağmen, Vivian Gandillion (Agnes Bruckner) hala kaçmakta.

Bükreşin göreceli güvenliğinde yaşayan Vivian, günlerini bir çikolata dükkanında çalışarak, gecelerini ise, şehrin yeraltı klüplerinde kuzeni Ralf’in (Bryan Dick) ve suçlular çetesi “Beşler”in saçmalıklarını ört bas etmekle geçiriyor.

Aiden Galvin (Hugh Dancy), Bükreş’in eski sanat eserlerini, hem insan hem kurt görünüşüne bürünebilen, bir zamanlar insanlar arasında kutsal kabul edilmiş olan mitolojik kurt adamlar hakkında yazdığı yeni kitabı için araştıran bir yazardır.

Kendi adına bir sürü sorunla karşılaşan Aiden, canavar, katil gibi isimlerle anılan ve soylarının tükendiğini düşündüğü bu yabancı canlıların iç yaşamlarını keşfetmeyi umut etmektedir.

Şans eseri bir karşılaşma sonucunda, terkedilmiş bir kilisede yapılan garip bir ayin sırasında Aiden gerçekle yüz yüze gelir: Vivian ile..

Vivian, yeryüzündeki son kurtadam sürülerinden birinin gizemli başkanı Gabriel’in (Olivier Martinez) koruması ve kontrolü altında yaşamaktadır.

Türünün soyu tükenene kadar avlanmasını önlemek için Gabriel çok sıkı kurallar uygulamaktadır. Bu kurallarıdan birisi, her yedi yılda bir yeni bir eş alacağıdır. Vivian ise çoktan yeni eş olarak seçilmiştir?

Kan ve Çikolata Filminin Oyuncuları


>> >> Kan ve Çikolata

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor