Yönetmen: Ramazan Özer, Fatih Gürler
Oyuncular
Tür: Korku
Yapım Yılı: (96 dk)
Vizyon Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma
Senaryo: Gurbet Gurur Cantürk
Yapımcı Firma: Efektif Sanat
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)

Kapalak Kızı Filminin Özeti

Kapalak Kızı, genç bir kızın başına gelen korkunç bir hikayeyi anlatıyor. 1990'lı yıllarda Karadeniz dağlarının arasındaki Giresun'da yaşanan bir olay, birçok kişinin hayatını değiştirir. Okulun güzel hademesi Ayşe, 19 yaşında bir genç kızdır. Sevdiği adamın asker yolunu gözleyen Ayşe, günün birinde okulun müdürü tarafından tecavüze uğrar. Bu olay Ayşe'nin hayallerini yıktığı gibi, kendi canını da almasına sebep olur. Utancından kendi canını alan Ayşe'nin yaslı annesi için bu acı dayanılmaz olur. Kızının intikamını almaya kararlı olan acılı anne, okul müdürüne büyü yaptırır. Ancak her kötülüğün sahibine dönmesi gibi, annesinin yaptırdığı büyü de Ayşe'yi etkiler. Genç kızın ruhu artık okulun bölgesine hapsolmuştur. Ayşe'nin ruhunun öğrenciler tarafından görülmeye başlanması üzerine okul terk edilir. Ancak Ayşe, kendisinin ölümüne sebep olan müdürden intikamını almayı başarır. O günden bu yana da Ayşe'nin ruhu bölgede korku salmaktadır. Can Yavuz ve ekibi, Ayşe'nin musallat olduğu okulu bulmak ve paranormal olayları kaydetmek için çıktıkları yolculukta, sık ormanın içinde yol alırken, hazır olmadıkları pek çok dehşete tanıklık edeceklerdir.

Ramazan Özer ve Fatih Gürler’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde ünlü YouTuber Can Yavuz ve Arifhan Durmuş ve Can Yavuz var.

Kapalak Kızı Filminin Fragmanları

Kapalak Kızı Filmi Nerelerde Oynuyor

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 1/10
  Mahmut gürpınar 15.7.2018 16:58:00
  Arkadaşlar lütfen bu saçma sapan çekim için sinemaya gitmeyin paraniza ve zamanımıza yazık ben gittik c Kendimi dolandirilmia gibi hissediyorum
 • Film Notu -/10
  Gürkan yayla 7.7.2018 23:46:00
  Kaç yaş ve üzeri
 • Film Notu 10/10
  Yiğit Talha 3.7.2018 12:26:00
  karaman 13 temmuz sinema saarlerine neerden bakabilriz ?

Kapalak Kızı Filminin Oyuncuları


>> >> Kapalak Kızı

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor