Karate Kid

Karate Kid (The Karate Kid)

Puan : 7/10 5 oy
Yönetmen: Harald Zwart
Oyuncular
Tür: Aksiyon, Drama, Aile
Yapım Yılı: 2010 (140 dk)
Vizyon Tarihi: 27 Ağustos 2010 Cuma
Senaryo: Christopher Murphey, Robert Mark Kamen
Yapımcı Firma: Columbia Pictures
Yapım Ülkesi: ABD, Çin
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: The Karate Kid
Resmi Site: www.karatekid-themovie.com/
Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Karate Kid Filminin Konusu

12 yaşındaki Dre, annesinin kariyeri nedeniyle Çin’e gelir. Arkadaş edinme konusunda çok zorluk çeker. Sınıf arkadaşı Mei Ying’e yakınlık hisseder ancak kültür farkı böyle bir arkadaşlığı olanaksız kılmaktadır. Sınıfın kabadayısı olan Cheng ise Dre’ye düşman olur. Dre’nin, tamirci Bay Han’dan başka konuşacağı kimse yoktur. Bay Han, Dre’ye ustası olduğu, sükûnetle ilgili spor Kung fu’yu öğretir.

Karate Kid Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 5 Yorum
 • Film Notu 10/10
  koray öztürk 13.9.2010 20:48:00
  gerçekten güzel bir filmdi bu filmde aslında jackie chan baş rolda olmalıydı
 • Film Notu 9/10
  Behçet Şahin 31.8.2010 02:23:00
  Hersey cook güzeldi oyunculuk harika özellikle Jaden Smith babasını aratmıcak oyunculuk sergilemiş eski karet kid gibi olmasada yinede izlenilcek güzel bir film. her ne kadar cilala partlat yoksada giy cıkar war :)
 • Film Notu 7/10
  Findikzade 29.8.2010 08:19:00
  Jackie Chan odaklı bir film olmayabilir denildiği gibi ama bence bu filmde Jackie Chan'in ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu tekrardan görüyoruz. Filmi sıradan olmaktan kurtaran hong kong aile yapısı, anne ve çocuğun ilişkisi ve birdenbire başımızı alıp uzak diyarlarda yaşamaya gittiğimizde karşılaşabileceğimiz sıkıntıların aktarılmasıdır. Bunun yanı sıra hırs ve azimin tecrübeyle birleştiğinde ortaya çıkardığı sonuçları görmekteyiz. Sonuç olarak Jackie Chan ve ufaklığın oyunculuğu hatrına izlenesi bir film var ortada..
 • Film Notu 8/10
  fat_erdo 20.8.2010 11:40:00
  Bir şekilde izleme sansım olsu...Evet efsaneden bir yapıt daha. Fakat Jackie chan odaklı bir film degil. Efsanenin sahneleri az.Buda beklentilerin altına indiriyor filmi.Sahneler fena değil. Jackie chan' e partnerlik yapan çocuk rolünün hakkını vermiş. İzlenir ama çok süper kitleyici değil.
 • Film Notu 10/10
  Sefa ARSLAN 20.7.2010 00:23:00
  Efsaneden bir yapım daha. Jackie chen Yasak Krallık'tan sonra kapımdaki casusla hayranlarını hüsrana uğratmıştı. Eski bir senaryo olan karate kid ile tekrardan hayranlarını perdeye bağlıcağı kesin. Fragmandan anlaşılan çok güzel bir film. Çekim ve oyuncular bir hayli iyi. Umuyoruzki işleyişte bir o kadar iyi olur. Sabırsızlıkla bekliyoruzç

Karate Kid Filminin Oyuncuları