Kıymık

Kıymık (Splinter)

Puan : 5/10 3 oy
Yönetmen: Toby Wilkins
Oyuncular
Tür: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2008 (82 dk)
Vizyon Tarihi: 3 Nisan 2009 Cuma
Senaryo: Kai Barry, Ian Shorr
Yapımcı Firma: Indion Entertainment Group
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Splinter
Resmi Site: www.splinterfilm.com/Home.html
Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Kıymık Filminin Konusu

Polly ve sevgilisi Seth motel aramaktayken, polisten kaçan mahkûm Dennis için geniş bir arama başlamıştır. Polly ve Seth ıssız otobanda ilerlerken yolun kenarında Dennis’in kız arkadaşı Lacey’i farkederler. Kıza yardım etmek istedikleri anda Dennis silâhını onlara çevirir, adam kaçırmak onun için çocuk oyuncağıdır. Gece indiğinde, arabanın lâstiğinin patlaması, başlarına gelecek felâketlerin başlangıcıdır.

Kıymık Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 5/10
  aeon 28.04.2009 00:52:00
  Tipik bir ABD korku filmi. Film için hiç para harcanmamış. Konusu ilginç geldi. Çok kötü değil. Peki biz niçin bu tarz film yapamıyoruz Hepimiz kabul etmeliyiz ki bu adamlar bu işte dünyada 1 numara. Bence bu kadar az bir paraya bu denli film çekmek başarı ister. Biz sürekli drama ve aşk çekelim. Kaç tane gerilim filmi var Türklerin Aşırı bir güzelliğe sahip olmasada korku severlerin izlemesini tavsiye ederim.
 • Film Notu 6/10
  nilay acat 20.04.2009 09:54:00
  gerçek bir korku gerilim filmi havası pek yok,bazı bölümleri iyi ama evde dvd sini alıp da seyredebilirsiniz,illaki sinemaya gidilip izlenecek bir film değil
 • Film Notu 6/10
  thelastmohican 15.04.2009 12:42:00
  film türü gereği az da olsa heyecan veriyor.Fakat bir testereden ya da hannibal dan aldığınız hazzı alamıyorsunuz.genel olarak vasat diyebilirim.

Kıymık Filminin Oyuncuları