Konuşan Hayvanlar

Konuşan Hayvanlar

Puan : 4/10 4 oy
Yönetmen: Mustafa Kotan
Oyuncular
Tür: Aile, Komedi
Yapım Yılı: 2019 (86 dk)
Vizyon Tarihi : 9 Ağustos 2019 Cuma
Senaryo: Ayşe Balıbey Tanıl, Ümit Açıkdilli
Yapımcı Firma: Hann Medya
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Konuşan Hayvanlar Filminin Konusu

Can 9 yaşında hayvanları çok seven bir çocuktur. Can’ın ailesi hayvan koruma parkında çalışır. Bu yüzden annesi, babası ve babaannesiyle birlikte parkın müştemilatında yaşar. Can’ın diğer çocuklardan farkı parktaki bütün hayvanları duyabilmek ve onlarla konuşabilmektir. Bir gün parkın sahibi Şaheste Hanım, parkın arazisini satıp yerine rezidans yapmaya karar verir. Ama Şaheste’nin babası, orada hayvanların bakımı yapıldığı için parkın satılmasına müsaade etmez. Bu yüzden Şaheste, parktaki hayvanların kaçırılıp parkın kapanması için gizlice mafyayla anlaşır. Ancak Can’ın doğup büyüdüğü parktan ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Hayvan dostlarını kötü adamların elinden kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaktır.

Mustafa Kotan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 'Konuşan Hayvanlar' filminin oyuncu kadrosunda Ebru Akel, Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ, Ayça Erturan, Hülya Duyar, Rıza Sönmez, Aslı Samat, Eray Demirkol gibi isimler yer alıyor.

Konuşan Hayvanlar Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 4 Yorum
 • Film Notu 1/10
  Münevver 26.11.2019 10:07:00
  Çocuklara izletilmesinin uygun olmadığını düşündüğüm bir film. Kötü örnek olabilecek sahneler yer almakta. Ayrıca çocuklar hiçbir sahnede gülmedi sıkıcı monoton vakit kaybı.
 • Film Notu 3/10
  Engin Şevik 18.08.2019 17:56:00
  Bu 3 puanı sadece ses ışık kostüm vs. arka plandaki çalışanlar için veriyorum. Sinemada çocuklardan birisi bir sahneye gülmez mi Evet gülmedi. Azıcık hayvanları sevmeliyizi aşılamaya çalışan amatörce bir film. Hele İnstagram fenomeni ????
 • Film Notu 5/10
  Melek ördek 13.08.2019 20:53:00
  Tanıdık isimler oynuyor ama çok amatörce... Dikkatli çocuklar izler ama çoğu çocuklar ben dahil salonda sıkıldı. Akıcı bir film değil.
 • Film Notu 10/10
  şükran taşkın 8.08.2019 13:10:00
  fragmanı ve konusu harika filmin tamamını torunlarımla izlemek için gün sayıyorum

Konuşan Hayvanlar Filminin Oyuncuları