Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 8/10
  ahmet karaburunoğlu 15.2.2011 10:45:00
  her kaliteli yapıma rağbet olmadığı gibi bu filmede ilgi olmaması gayet normal bence.ülke olarak sanata bakışımız kısıtlı malesef.kosmos filmi kabul ediyorum anlaşılması zor bir eser.lakin buda filmin kalitesiyle alakalı bence.görüntüler ,sesler,anlatılmak istenilen konuya paralel seyirciye hissettirilmek istenilen ruh halleri.iyi yada kötü diyemiyorum.ders niteliğinde bence.reha bey kosmosta ilk önce yaratılan herşeyin iyi ve kötü,güzel ve çirkin,her iki yönlü yansıması olduğunu,iyinin kötüden farkı olmadığını,bunu bizim bakış acımızla alakalı olduğunun altını çok güzel birsekilde çizmiş.ayrıca bunların hiçbirinin yaratandan gayrı olmadığını işlemiş ve bence harika olmuş.cannes film festivalinde ödül almış bir yönetmenimizin filmi 40-50 bin civarında gişe yapıyorsa,kosmosunda rağbet görmemesi gayet normal.Reha ERDEM ellerine sağlık,imrenerek izliyorum..
 • Film Notu 1/10
  Nurlan Bağırov 29.4.2010 11:42:00
  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Konusu olmayan ya da olup da cok az seyirciye akrata bilen cok gurultulu ve gereksiz yorucu bir film. Bir yere baglanacak diye cok bekledim ama malesef basladigi gibi belirsiz bir sekilde de bitti. Cok emek harcandigi kesin ama keske yuksek entellikten yana biraz daha seyirciye yonelik olabilseydi.
 • Film Notu 10/10
  yeşim ermutlu 26.4.2010 21:10:00
  Kosmos...Filme manzaraları için gittim, son zamanlarda seyrettiğim en değişik, ödülü hak etmiş bir film diyerek çıktım. Sermet Yeşil Battal rolünde harikalar yaratmış. Bir karakter ancak bu kadar güzel canlandırılabilir. Türkü Turan ile uyumlu bir ikili yaratılmış. Oyuncular o kadar doğal ki. Filmin görüntüleri ise çok güzel. Karlı bir Kars seyretmek isteyenlere tavsiye ederim. Bir hayvansever olarak mezbahalarda yaşanan vahşeti göz önüne serdiği için yönetmene ayrıca teşekkür ediyorum. Kosmos son yıllarda seyrettiğim farklı bir film. Ellerine sağlık Reha Erdem. Son bir not, bir işe yaramayan bazı yabancı ve yerli filmler İstanbul'da bir çok sinemada yer alırken, Kosmos sadece 9 salonda gösterimde.

Vizyondaki Filmler