Film Kritikleri

 • Madagaskar 2

  Madagaskar 2 : “Hareketi Seviyoruz..”

  2005 yılında gösterime giren serinin ilk filmi Madagaskar, Amerika’da gösterildiği 2. haftada 28.7 milyon dolar hasılatla Cinderella Man gibi iddialı yapımları geride bırakarak Box Office’lerde zirveye oturmuş, toplamda ise 530 milyon dolar’lık rekor..
  Soner Savaş, 4.12.2008

 • Aramızda Casus Var

  Aramızda Casus Var : Aramızda Casus Var

  İhtiyarlara Yer Yok isimli son şaheserleriyle en iyi yönetmen ödülünü kazanan Coen kardeşler, o kadar ciddi bir projeden sonra rahatlayıp ''aptallık'' üçlemelerini tamamlamaya karar vermişler. Yine Clooney'nin oynadığı serinin ilk filmi olan 'Ner..
  Doğa Can Anafarta, 30.11.2008

 • Osmanlı Cumhuriyeti

  Osmanlı Cumhuriyeti : Gani Müjde , Ata Demirer ve Osmanlı...

  Haftalardır konuşulan Mustafa filmine gitme fırsatını daha geçen hafta Perşembe günü yakaladım. Sinemada geçirdiğim iki saatten çok, haftalardır yaşanan Atatürk’ü yanlış tanıtıyor tartışmaları beni etkilemiş olacak ki filmi izlemekten zevk alamadım...
  Doğa Can Anafarta, 23.11.2008

 • Quantum of Solace 007

  Quantum of Solace 007 : BOND...JAMES BOND..

  Daha yirmi bir yaşında olmama rağmen tüm bond filmlerini izledim. Şahsen benim favorim Sean Connery’nin oynadığı ‘’From Russia with Love’’dır. Ve ‘’The World İs Not Onough’’ isimli filmden beri her zaman Bond filmlerine vizyona girdiği ilk gün ..
  Doğa Can Anafarta, 12.11.2008

 • Devrim Arabaları

  Devrim Arabaları : Devrim Arabaları

  Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel’in emri ile %100 yerli otomobil üretilmesi için talimat verilir. Görevi devlet demir yolları mühendisleri alır. 23 mühendis 130 gün gibi kısa bir sürede iki adet otomobil üretmek zorundadır. Senaryo ve yönetmenliği Tolga..
  Behiye Teymur, 29.10.2008

 • Kara Şövalye

  Kara Şövalye : Hollywood’un “iyi” kötü sorunu

  Eğer gittiğiniz film iyiyle kötünün savaşını anlatan, ya da bir kötünün hikayesi olan Hollywood yapımı bir filmse kendinize dikkat edin. Çıktığınızda farkında olmadan kötü sempatizanı bir birey haline gelmiş olabilirsiniz. Çünkü yönetmen harikalar ya..
  Zeynep Aydın, 23.9.2008

 • Iron Man

  Iron Man : Hoşgeldin Demir Adam

  Marvel’ın karakterlerinden biri daha beyazperdeye aktarıldı. Demir Adam fanatiklerinin uzun süredir beklediği filmi Jon Favreau yönetti ve Demir Adam Tony Stark rolünü Robert Downey Jr. üstlendi. Filmin kısaca hikayesi şöyle: Multimilyoner silah ..
  Cenk Telimen, 30.5.2008

Vizyondaki Filmler