1991 ekiminde Kuzey Atlantik'e doğru avlanmaya çıkan bir balıkçı teknesinin fırtınaya yakalanmasını anlatıyor. İki büyük kasırganın tam bulundukları alanda karşılaşması o zamana kadar eşi benzeri görülmemiş bir fırtınaya neden oluyor. Film bu eşşiz felaket karşısında Kaptan (George Clooney) ve...">
Yönetmen: Wolfgang Petersen
Oyuncular
Slogan: 91'in sonbaharında, the Andrea Gail Gloucester' den ayrıldı ve Kuzey Atlantik'teki balık alanlarına doğru yelken açtı. İki hafta sonra o zamana kadar kayıtlarda eşi benzeri bulunmayan bir ola
Tür: Aksiyon, Macera
Yapım Yılı: (129 dk)
Senaryo: Sebastian Junger, William D. Wittlif
Yapımcı Firma: Baltimore Spring Creek Productions
Yapım Ülkesi: USA
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: The Perfect Storm
Resmi Site: www.perfectstorm.net/

Kusursuz Fırtına Filminin Özeti

Amerika da vizyona girdiği günden beri gişeleri alt üst eden, Mel Gibson'un The Patriot'una karşı büyük bir zafer elde eden "The Perfect Storm" gerçek bir hikayeden alınmış.

1991 ekiminde Kuzey Atlantik'e doğru avlanmaya çıkan bir balıkçı teknesinin fırtınaya yakalanmasını anlatıyor. İki büyük kasırganın tam bulundukları alanda karşılaşması o zamana kadar eşi benzeri görülmemiş bir fırtınaya neden oluyor. Film bu eşşiz felaket karşısında Kaptan (George Clooney) ve mürettebatının bu yapacaklarını anlatıyor.

Yorum Yaz"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
İlk yorumu siz yapın...

Kusursuz Fırtına Filminin Oyuncuları

Film Kritiği

 • Doğanın hükmedici gücü

  Doğanın hükmedici gücü

  Wolfgang Petersen, kariyeri boyunca Dustin Hoffman(Outbreak) , Clint Eastwood(In The Line Of Fire) , Harrison Ford(Air Force One) gibi efsane oyuncu..
  8.10.2000

 • Fırtınanın Kusuru

  Fırtınanın Kusuru

  Film vardır, eğlenmek ve dinlenmek için gidilir; film de vardır macera tatmak ve biraz hareketlilik ya? amak için. “Kusursuz Fırtına” ise ikinci şıkkı..
  30.9.2000


>> >> Kusursuz Fırtına

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor