Yönetmen: Yüksel Torun
Oyuncular
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2012
Vizyon Tarihi: 3 Mayıs 2013 Cuma
Senaryo: Seyfi Şahin, Kasım Uçkan
Yapımcı Firma: CNM Film
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Resmi Site: www.muhalifbaskanfilm.com/
Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Muhalif Başkan Filminin Özeti

Kahramanımızın belediye başkanı olduğu kasabada, göç almış yürümüştür. Kasabanın nüfusu neredeyse yarı yarıya inince, Belediye Başkanı beldesini kurtarmak için bin bir yola başvurur. Bulduğu her çözümde kendisini dramın ve mizahın bolca harmanlandığı olaylar beklemektedir.
 

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 2 Yorum
  • Film Notu -/10
    Sina Sin 9.5.2013 00:02:00
    İlk kez özellikle bir Türk filmine kötü diyorum.zaman,para ve özellikle kafa kaybı.yazık kamera arkası emekçilerine.uğraşılsa bu kadar kötü bir yapım çıkamazdı.ne konusu,ne çekimi,nede oyunculuk.çok yazık ki nice yeni yönetmenlerin güzel filmleri salon bulamazken böyle kötü bir film gösterimde.ve insanlar Ferhan şensoy a aldanıp gidiyor.gitmeyin.
  • Film Notu 1/10
    hatel 6.5.2013 00:12:00
    Ferhan Şensoy kalitesinden oldukça uzak bir film, filmde politika olarak güncel iğneleyici tarzı yok . Filmin konusu bile şaibeli , politik bir film mi ? yoksa komedi filmi bilemiyorum ama filmin yarısında salonun boşaldığını net olarak gördüm. Kaldı ki dediğim gibi filmde Ferhan usta gibi bir tiyatrocu varken . film bu kadar donuk, güncel politikadan bu kadar uzak , Özetle ne tiyatyro tadında ne de sinema filmi tadında oldukça oldu bttiye gelmiş bir eser , Yinede izleyin tabii

Muhalif Başkan Filminin Oyuncuları


Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor