TV Yayın Akışı - Televizyon Kanalları

NATIONAL G. C. YAYIN AKIŞI
26.1.2021
00:00

Mariana Van Zeller ile Tehlikeli Yollar

00:45

Peru ve Brezilya Havaalanı

00:45

Otoyol Cehennemi Özel

00:55

Uçak Kazası Raporu Özel

01:30

Mariana Van Zeller ile Tehlikeli Yollar

01:30

Ahmak Bilimi

02:15

Korkusuz Balıkçılar Derlemeler

02:15

Virüslerin Yakın Tarihi

02:15

Kabusa Dönen Yolculuklar

03:00

Everest Keşif Gezisi

03:00

Lanetli Yerler Atlası

03:00

Sular Çekilince Özel

03:45

Gökyüzünden Hindistan

03:45

Mariana Van Zeller ile Tehlikeli Yollar

03:45

Cosmos: Bir Uzay Serüveni

04:30

Koloni

04:30

Sular Çekilince: Derin Dalış

04:30

Uçak Kazası Raporu Özel

05:15

Sular Çekilince: Derin Dalış

05:15

Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde

05:15

İkinci Dünya Savaşı’nın Derin Sırları

05:15

Lanetli Yerler Atlası

06:00

Sıra Dışı Bir Kaya

06:00

Otoyol Cehennemi Özel

06:00

Peru ve Brezilya Havaalanı

06:45

İkinci Dünya Savaşı’nın Derin Sırları

06:45

25 Litre: Suyun Peşinde

06:50

Lanetli Yerler Atlası

07:15

Kurtarma Ekibi

07:30

Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde

07:35

Cosmos: Bir Uzay Serüveni

08:05

Nat Geo ile 2000'ler

08:20

Ahmak Bilimi

08:55

Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde

09:00

Lanetli Yerler Atlası

09:00

Sular Çekilince Özel

09:35

Korkusuz Balıkçılar Derlemeler

09:45

İkinci Dünya Savaşı’nın Derin Sırları

10:30

Virüslerin Yakın Tarihi

10:30

Otoyol Cehennemi Özel

10:40

Sular Çekilince: Derin Dalış

11:25

Kurtarma Ekibi

11:25

Cosmos: Bir Uzay Serüveni

11:35

Uçak Kazası Raporu Özel

12:20

Ahmak Bilimi

12:30

Sıra Dışı Bir Kaya

13:15

Nat Geo ile 2000'ler

13:15

Sular Çekilince: Derin Dalış

13:25

Everest Keşif Gezisi

13:30

Karo Adası'nın Gizemleri

14:10

Uçak Kazası Raporu Özel

14:10

Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde

14:25

Amelia'yı Aramak

14:25

Jane Goodall: Umut

15:05

İkinci Dünya Savaşı’nın Derin Sırları

15:05

Koloni

16:00

Sıra Dışı Bir Kaya

16:00

Dünyayı Değiştiren Kadınlar

16:05

Gökyüzünden Hindistan

16:10

Kraliçe Olmak

16:55

Benim Adım Malala

17:00

Korkusuz Balıkçılar Derlemeler

17:05

Prenses Diana'nın Kayıp Sırları Özel

18:00

Sular Çekilince Özel

18:20

Yıldızlara Ulaşmak

18:35

Akashinga'nın Cesur Kadınları

19:00

Cosmos: Bir Uzay Serüveni

19:00

Ahmak Bilimi

20:00

Uzay Mekiği: Zafer ve Felaket

20:00

Koloni

20:00

Gökyüzünden Hindistan

20:00

Gökyüzünden Mısır: Geçmiş ile Gelecek

21:00

Gökyüzünden Vahşi Amerika

21:00

Lanetli Yerler Atlası

21:00

Youtube Devrimi

21:00

Sular Çekilince: Derin Dalış

22:00

Uçak Kazası Raporu Özel

22:00

Çığır Açanlar: Virüs ile Mücadele

22:00

Mariana Van Zeller ile Tehlikeli Yollar

22:00

Gökyüzünden Japonya: Ada Krallığı

23:00

Lanetli Yerler Atlası

23:00

Mariana Van Zeller ile Tehlikeli Yollar

23:55

Koloni