Netflix Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Börü

  Börü

  Tür: Aksiyon, Gerilim, Savaş
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 1.03.2019
  Kumpasların ve düşmanın kim olduğunun belli olmadığı gölge savaşında, Türkiye'nin ateş çemberi ile sarıldığı 2014 baharında başlıyor öykü. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. Polis Özel Harekat'ın en seçkin sıcak savaş timi olan 34 50 telsiz kodlu Börü, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor ve gerçek olaylara dayanıyor.
  Börü Orijinal Teaser
 • Aşıksın

  Aşıksın

  Yönetmen: İbrahim Tatlıses
  Senaryo: Erdoğan Tünaş
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik
  Yapım Yılı: 1988
  Yayın Tarihi: 25.06.2021
  Meşhur bir şarkıcı olan İbrahim, hayranı olan genç kız Deniz'e bir görüşte aşık olur ve derhal evlenme teklif eder. Teklifi ciddiye almayan kız, devamlı yapılan bu teklifler karşısında sinirlenmekte ve evlenmeyi reddetmektedir. Kızın babası Ekrem Bey zengin bir iş adamıdır ve işleri kötüye gitmekte, alacaklıları tarafından tehdit edilmektedir.
  Aşıksın Orijinal Fragman
 • America: The Motion Picture

  America: The Motion Picture

  Yönetmen: Matt Thompson
  Senaryo: Dave Callaham
  Tür: Animasyon, Komedi, Tarih
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 30.06.2021
  America: The Motion Picture, Amerikan Devrimi sırasında yaşananları alaycı bir bakışla gözler önüne seriyor. General George Washington, Kıta Ordusu'nun komutasını devraldıktan sonra, Britanyalıları alt etmek için zorlu bir mücadeleye girişir. Motorlu testere sallayan George Washington, bira düşkünü kankası Sam Adams ile el ele verip Britanyaları alt etmeyi başarır. Tarihsel gerçeklikleri mizahi bir üslupla eleştiren America: The Motion Picture, 30 Haziran’da Netflix’de izleyiciyle buluşacak.
 • Bir Eksik

  Bir Eksik

  Yönetmen: Paul Weitz
  Senaryo: Dana Stevens, Paul Weitz
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Komedi
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 18.06.2021
  Dul kalan çiçeği burnunda bir baba, kızını tek başına büyütmek için bilinmezlik, korku, üzüntü ve bebek bezleriyle dolu bir serüvene atılır. Matt Logelin'in 2011 yılında yayımlanan anı kitabı Two Kisses For Maddy: A Memoir Of Loss and Love'dan uyarlanan Fatherhood, kızlarının doğumundan yalnızca bir gün sonra eşini kaybeden bir babanın, tek ebeveyn olarak kızını büyütmeye çalışmasını konu alıyor.
  Bir Eksik (Fatherhood) Orijinal Fragman
 • Gümüş Patenler

  Gümüş Patenler

  Yönetmen: Michael Lockshin
  Senaryo: Roman Kantor
  Oyuncular
  :
  Tür: Fantastik, Macera, Romantik
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 16.06.2021
  Saint Petersburg’da yaşayan 18 yaşındaki Matvey, bir fırında çalışmaktadır. İşinden haksız yere atılmasının ardından Matvey, Alex adında bir gencin lideri olduğu bir çeteye katılır. Matvey’in hayatı yolunun aristokrat olan babasının muhafazakar fikirlerine karşı bilim okumak isteyen genç bir kız olan Alisa ile kesişmesiyle bambaşka bir hal alır.
 • Castlevania

  Castlevania

  Yönetmen: Sam Deats
  Senaryo: Warren Ellis
  Tür: Korku, Animasyon, Aksiyon
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 7.07.2017
  Dünya çapında geniş bir kitleye sahip ünlü video oyunu Castlevania, 2017 yılında Netflix tarafından aynı adla televizyona uyarlandı. 4 sezondur devam eden anime türündeki dizi, vampir avcılarından oluşan Belmont ailesinin son üyesinin Dracula ile olan savaşını konu alıyor. Büyücülük yapmakla suçlandıktan sonra karısı diri diri yakılınca, vampir Kont Drakula tüm Wallachia halkına bunun hayatlarına mal olacağını söyler. İnsanlara korku salan istilacı bir iblis ordusunu çağırır. İblislerle savaşmak için daha önceden dışlanmış bir canavar avcısı olan Trevor Belmont Dracula'nın güçlerine karşı silahlanır. Büyücü Sypha Belnades ve Drakula'nın yarı vampir yarı insan oğlu Alucard da Trevor Belmont'un yanında yer alır.
 • Çalışan Anneler

  Çalışan Anneler

  Yönetmen: Catherine Reitman, Paul Fox
  Senaryo: Rebecca Kohler, Karen Moore
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Komedi
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 10.01.2017
  Kısa bir süre önce doğum yapmış dört kadını, dört ayrı çalışan anneyi anlatan dizi, bu dört kadının doğum sonrası yıpranmış psikolojilerini, iş uyum süreçlerini, aile-iş-ben dengesini kurma çabalarını, boş vermeye ve kendine vakit ayırmaya olan ihtiyaçlarını eğlenceli bir üslupla izleyiciye sunuyor. Dizi, evle iş arasında kadınların yaşadığı fiziksel ve zihinsel yorgunluklar, çocuklu kadınların nasıl ikilemler arasında bırakıldığını anlatıyor.