Netflix Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Babamın Kemanı

  Babamın Kemanı

  Yönetmen: Andaç Haznedaroğlu
  Oyuncular
  :
  Tür: Dram, Müzikal
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 21.01.2021
  Babamın Kemanı, başarılı bir keman virtüözü olan Mehmet'in (Engin Altan Düzyatan), daha önce hiç görmediği sekiz yaşındaki yeğeni ile bağ kurmasını anlatıyor. Mehmet'in görüşmediği abisi ölmek üzere olduğundan, kızı Özlem'i kardeşi Mehmet'e emanet eder. Peki Mehmet geçmişini bir kenara bırakıp Özlem ile bağ kurabilecek midir?
  Babamın Kemanı Resmi Fragman
 • The Unforgivable

  The Unforgivable

  Yönetmen: Nora Fingscheidt
  Senaryo: Peter Craig, Hillary Seitz
  Oyuncular
  :
  Tür: Dram, Gerilim
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 10.12.2021
  İşlediği şiddet suçu nedeniyle aldığı hapis cezasını tamamlamasının ardından tahliye edilen Ruth Slater (Sandra Bullock), topluma geri döner. Ancak toplum onun geçmişini unutmayı reddeder. Bir zamanlar evim dediği yerde acımasız yargılamalarla karşı karşıya kalan Ruth'un kefaret için tek umudu, bir zamanlar terk etmek zorunda bırakıldığı ve uzun süredir görüşmediği kız kardeşini bulmaktır.
  The Unforgivable Altyazılı Fragman
 • Beterin Beteri

  Beterin Beteri

  Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
  Senaryo: Rawson Marshall Thurber
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Suç
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 12.11.2021
  Dünyanın en tehlikeli suçlularının yakalanması için Interpol tarafından çıkarılan bir kırmızı bülten, FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley’yi (Dwayne Johnson) harekete geçirir. Küresel boyutta bir operasyona girişen özel ajan, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı The Bishop'u (Gal Gadot) yakalamak için dünyanın en başarılı sanat eseri hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile işbirliği yapmak zorunda kaldığı büyük bir soygunun ortasına düşer. Dünyanın dört bir yanındaki dans pistlerinden ıssız hapishanelere ve vahşi ormanlara uzanan adrenalin yüklü bir maceraya dahil olan üçlü, çok memnun olmasalar bile zaman zaman birbirlerinden destek almak zorunda kalır.
 • Beni Çok Sev

  Beni Çok Sev

  Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin
  Oyuncular
  :
  Tür: Dram
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 19.11.2021
  14 yıl sonra, bir günlüğüne cezaevinden çıkarak memleketine giden Musa, doğumundan sonra ilk defa kızı Yonca’yı görecektir. Ancak gelecek için güzel hayaller kuran Musa’nın karanlık geçmişi ve yaşadıkları mahalle, ailenin üzerinde bir kara bulut gibi dolaşmaya devam edecektir.
 • Kimya

  Kimya

  Yönetmen: Umut Evirgen
  Senaryo: Umur Evirgen
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 18.10.2021
  Kalabalığın içinde yapayalnız olan iki yabancı, birbirlerine güvenmeye karar verir ve birlikte bir İstanbul gecesinde gerçek benliklerini aramaya çıkar.
 • Kulüp

  Kulüp

  Yönetmen: Seren Yüce, Zeynep Günay Tan
  Oyuncular
  :
  Tür:
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 5.11.2021
  Matilda, eski birmahkumdur ve 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışmaktadır. Matilda'nın kızı Raşel ise annesi hapisten çıkana kadar varlığından bi haber dir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan'ın, gece kulübü yöneticisi Çelebi'nin ve sanatçı Selim'in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.
  İlk Sezon 2. Kısım Fragmanı
 • Don't Look Up

  Don't Look Up

  Yönetmen: Adam McKay
  Senaryo: Adam McKay
  Oyuncular
  :
  Tür: Bilim Kurgu
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 24.12.2021
  Astronomi lisansüstü öğrencisi Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) ve hocası Dr. Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) şaşırtıcı bir keşifle, Güneş sistemi içindeki bir yörüngede dönen bir kuyruklu yıldız tespit eder. Ancak bir sorun vardır. Kuyruklu yıldız, doğrudan Dünya'ya çarpacak şekilde ilerlemektedir. Diğer sorun ise, bu tehlikeyi kimsenin umursamamasıdır. Görünüşe göre dünyayı yok edebilecek Everest Dağı büyüklüğündeki bir cisimle ilgili uyarıları kulak arkası etmek insanlığın işine gelmektedir. Kate ve Randall, Dr. Oglethorpe'un yardımıyla bir medya turuna çıkar. Umursamaz Başkan Orlean (Meryl Streep) ile onun özel kalem müdürü olan dalkavuk oğlu Jason'ın ofisinde başlayan yolculukları, Brie (Cate Blanchett) ve Jack (Tyler Perry) tarafından sunulan eğlenceli sabah programı ile devam eder. Kuyruklu yıldızın çarpmasına sadece altı ay kalmışken haberlere çıkmaya çalışmak ve çok geç olmadan sosyal medya bağımlısı halkın dikkatini çekmek trajikomik bir göreve dönüşür. İkili, dünyanın göğe bakmasını nasıl sağlayacaktır?
  DON’T LOOK UP Resmi Fragman