Netflix Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • The Starling

  The Starling

  Yönetmen: Theodore Melfi
  Senaryo: Matt Harris
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 24.09.2021
  Lily ve Jack Maynard, bebeklerini kaybeden bir çiftir. Acılarını farklı şekilde yaşayan çiften Jack yas tutmak içine evden ayrılır. Lily ise yalnız kaldığı evinde acısının üstesinden gelmeye çalışır. Bu sırada evin bahçesine bir kuş yuva yapar. Kuşu evden çıkarmaya çalışan Lily bu süreçte hayatı, yaşama isteğini ve aşkı yeniden keşfeder.
  The Starling Orijinal Fragman
 • My Little Pony: Yeni Bir Nesil

  My Little Pony: Yeni Bir Nesil

  Yönetmen: Robert Cullen, José Luis Ucha
  Senaryo: Tim Sullivan, Robert Cullen
  Tür: Animasyon, Macera, Komedi
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 21.09.2021
  Equestria artık büyüsünü kaybetmiştir. Yıllardır uyum içinde birlikte yaşayan ponyler, kanatlılar ve tek boynuzlular artık birlikte yaşamamaktadır. İdealist Toprak Pony “Sunny”, dünyalarına sihir ve birliği geri getirmenin yolunu bulmaya kararlıdır. Bu sırada neşeli bir tekboynuzun Kısrak Koyu’nda kendini göstermesiyle, Toprak Pony “Sunny” ve yeni arkadaşları, Equestria'ya sihri geri getirmeye, tüm ponylerin dost olduğunu ispatlamaya çalışmak için eğlenceli bir maceraya atılır.
  My Little Pony: Yeni Bir Nesil Dublajlı Fragman
 • Evinde Biri Var

  Evinde Biri Var

  Yönetmen: Patrick Brice
  Senaryo: Henry Gayden , Stephanie Perkins
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gerilim
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 6.10.2021
  Makani, büyükannesiyle birlikte yaşamak ve liseyi bitirmek için küçük bir kasaba olan Nebraska'ya taşınan genç bir kızdır. Yeni hayatına alışmaya çalışan Makani ve okulundaki diğer öğrenciler, liseden mezun olmaya çalışır. Ancak bu sırada gençler, onların en karanlık sırlarını tüm dünyaya ifşa etmeyi amaçlayan maskeli bir katilin hedefi olur. Makani ve arkadaşları, sıradaki kurban olmandan önce katilin kimliğini öğrenmek için çabalar.
  Evinde Biri Var (There's Someone Inside Your House) Alt Yazılı Fragman
 • Kin

  Kin

  Yönetmen: Türkan Derya
  Senaryo: Yılmaz Erdoğan
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 8.10.2021
  Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.
  Kin Orijinal Fragman
 • Ev Baskını

  Ev Baskını

  Yönetmen: Adam Salky
  Senaryo: Chris Sparling
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Gerilim
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 22.09.2021
  Evli bir çift, küçük bir kasabaya taşınmaya karar verir. Yeni evlerine taşınan çift, başlarda hayatlarından oldukça memnundur. Ancak yaşadıkları haneye tecavüz olayı onların hayatının altüst eder. Yaşanan olay kadının travma yaşamasına neden olur. Olayın etkisinden çıkamayan kadın, etrafındaki kişilerin göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar.
  Ev Baskını (Intrusion) Orijinal Fragman
 • Av Günü

  Av Günü

  Yönetmen: Thomas Sieben
  Senaryo: Thomas Sieben
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Drama, Gerilim
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 10.09.2021
  Vahşi doğada yürüyüşe çıkan beş arkadaş, gizemli bir tetikçinin peşlerine düşmesiyle kendilerini ölümcül bir kovalamacanın ortasında bulur.
  Av Günü (Prey) Orijinal Fragman
 • Suçlu

  Suçlu

  Yönetmen: Antoine Fuqua
  Senaryo: Nic Pizzolatto, Gustav Möller
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Drama, Gerilim
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 1.10.2021
  Polis memuru olan Joe Bayler’ın rütbesi düşürülerek, acil durumlar için gelen telefonlara bakmakla görevlendirilir. Joe, bir gün kaçırıldığını söyleyen bir kadından telefon alır. Aldığı çağrıdan sonra Joe, kendisini büyük bir kaosun ortasında bulur.
  Suçlu (The Guilty) Alt Yazılı Fragman