Netflix Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • House of Cards

  House of Cards

  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Gerilim, Drama
  Yapım Yılı: 2013
  Yayın Tarihi: 1.02.2013
  Kuvvetli kadrosu ve yüksek bütçeli prodüksiyonu ile karşımıza çıkan “House of Cards” Washington’da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz.
  House of Cards Orijinal Fragman
 • 12 Monkeys

  12 Monkeys

  Yönetmen: David Grossman
  Senaryo: Travis Fickett, David Webb Peoples
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Drama, Bilim Kurgu
  Yapım Yılı: 2015
  Yayın Tarihi: 16.01.2015
  Tüm insanlığı yok edecek kadar tehlikeli olan bir virüs nedeniyle, 2035’te dünya nüfusunun çok küçük bir kısmı hayatta kalabilmiştir. Salgının etkilerinden korunabilmek için insanlar yer altında koloniler kurarak yaşamaya başlamıştır. Virüsün yok olması için bir çözüm yolu arayan bilim adamları, zamanda geriye gidebilecekleri bir makine yaparlar. İlk test sürüşü içinse eski bir mahkum olan James Cole seçilir. James kendisini yıllar öncesinde, bir akıl hastanesinde bulur. Ancak ne gelecekten geldiğine, ne de bir salgının yaklaştığına kimse inanmayacaktır.
  12 Monkeys 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
 • Orange Is the New Black

  Orange Is the New Black

  Yönetmen: Andrew McCarthy, Michael Trim
  Senaryo: Jenji Kohan
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2013
  Yayın Tarihi: 11.07.2013
  Nişanlı bir kadın olan Piper Chapman, 10 yıl önce üniversitedeyken tanıdığı bir uyuşturucu satıcısı olan Alex yüzünden tutuklanır ve birkaç yıllığına hapse düşer. Piper’ın New York’taki nişanlısı Larry ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçip, topluma olan borcunu ödemesi gerekmektedir. Dizide kahramanımızın turuncu hapishane giysilerine bürünüp, hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık eder bizleri.
 • Aşkın Halleri 3

  Aşkın Halleri 3

  Yönetmen: Ned Benson
  Senaryo: Ned Benson
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 24.10.2014
  Eleanor Rigby üçlemesinin son halkası olan filmde yönetmenliği ve senaristliği gene Ned Benson üstleniyor. Başrolse üçüncü kez Jessica Chastain.
  Aşkın Halleri 3 Orijinal Fragman
 • Aşkın Halleri 2

  Aşkın Halleri 2

  Yönetmen: Ned Benson
  Senaryo: Ned Benson
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2013
  Yayın Tarihi: 10.10.2014
  Çatırdayan bir evliliği çiftlerin iki farklı bakış açısından anlatan filmin bu bölümünde James McAvoy'un canlandırdığı Conor Ludlow'un hayatını izleyeceğiz.
  Aşkın Halleri 2 Orijinal Fragman
 • Ölüm Sessizliği

  Ölüm Sessizliği

  Yönetmen: James Wan
  Senaryo: James Wan, Leigh Whannell
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gizem, Gerilim
  Yapım Yılı: 2007
  Yayın Tarihi: 16.05.2021
  Mary Shaw’ın öldürülmesinden sonra kasabada korkunç ölümler birbirini izler. Jamie Ashen’ın karısı da öldürülen kurbanlardan biri olmuştur. Eşinin ölümünü araştırmak üzere kasabaya gelen Jamie, olayların Mary Shaw ile bağlantısı olduğunu keşfeder. Ancak ölümlerin ardındaki sır perdesini aralamak isterken kendini tehlikenin ortasında bulur.
  Ölüm Sessizliği Orijinal Fragman
 • Patron Mutlu Son İstiyor

  Patron Mutlu Son İstiyor

  Yönetmen: Kıvanç Baruönü
  Senaryo: Yılmaz Erdoğan
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Romantik
  Yapım Yılı: 2013
  Yayın Tarihi: 1.01.2014
  Bir yapımcı, senaryo yazarından mutlu sonla biten bir romantik komedi filmi yazmasını ister. Senaryo yazarı, mutlu sonla bitmesi gereken bu senaryonun peşine düşer. Filmin oyuncu kadrosuda oldukça zengin, Tolga Çevik, Ezgi Mola, Murat Başoğlu, Erkan Can ve Ayşenur Yazıcı gibi ünlü isimler yer alıyor. Çekimleri Ürgüp'de yapılan film kabak tarlalarında kurulan bir sette çekilmiş .
  Patron Mutlu Son İstiyor Fragman