Öldürme Arzusu

Öldürme Arzusu (Death Wish)

Puan : 7/10 2 oy
Yönetmen: Eli Roth
Oyuncular
Tür: Aksiyon, Suç, Drama
Yapım Yılı: 2017 (107 dk)
Vizyon Tarihi: 16 Mart 2018 Cuma
Senaryo: Joe Carnahan, Brian Garfield
Yapımcı Firma: MGM(Metro-Goldwyn-Mayer)
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Death Wish
Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)

Öldürme Arzusu Filminin Konusu

Başarılı bir travma cerrahı olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Stresli işinden sıyrıldığında ise sevgi dolu bir aile babasıdır. Kızı ve eşiyle mutlu bir hayat süren adam için bu düzen bir trajedi ile değişiverir. Evine düzenlenen saldırı sonrası eşi ölmüş, kızı ise komada yaşam mücadelesi vermektedir. Hayatını tamamen değiştiren bu olaydan sonra Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Paul ne pahasına olursa olsun intikamını almaya kararlıdır...

Öldürme Arzusu Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 2 Yorum
  • Film Notu -/10
    Emin Yetişir 18.03.2018 11:53:00
    İlk yorumu yapan arkadaş gerektiği kadar güzel bir eleştiri yapmış. Ve ortaya attığı iddalarda sonuna kadar katılıyorum. Fakat yinede ön yargılı olmasını kınıyorum ve filmi izledikten sonra da eleştirisini bizimle paylaşası için gün sayıyorum ve bekliyorum. Bence Bruce willis başlı başına sevdiğim bir karakterdir. Ve oynadığı onlarca filmin çoğunu beğendim. Yanlız bende bu filmine ve son yıllarda oynadığı filmlere ön yargılı bakmaya başladım.filme gidicez ve görücez bakalım.
  • Film Notu 1/10
    Süleyman Sarı 16.02.2018 22:26:00
    eli roth yönetmenliğinde başrolde bruce willis'in olacağı yeniden çevriminin çekimleri tamamlanmıştır. sene içerisinde vizyona girmesi bekleniyor. ben amerika'da vizyon şansı ya da özellikle oradaki sinemalarda yaygın gösterime girme ihtimalinin bile düşük olduğunu tahmin ediyorum. son yıllarda para için üçüncü sınıf filmlerde oynamaya başlayan willis büyük prodüksiyonların tercih etmediği bir aktör artık. yönetmen eli roth da ilk çıktığından beri ucuz gerilim filmleri çeken kötü bir yönetmen ve ısrarla aynı çizgide devam ediyor. film çöp olacaktır büyük ihtimalle ama kafamı kurcalayan tek şey paramount pictures'ın neden böyle bir projeye para yatırmış olduğu.

Öldürme Arzusu Filminin Oyuncuları