Ölümcül Tuzak

Ölümcül Tuzak (The Hurt Locker)

Puan : 5/10 4 oy
Yönetmen: Kathryn Bigelow
Oyuncular
Tür: Aksiyon, Drama
Yapım Yılı: 2008 (131 dk)
Vizyon Tarihi: 2 Ekim 2010 Cumartesi
Senaryo: Mark Boal
Yapımcı Firma: First Light Production
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce, Arapça
Orijinal Adı: The Hurt Locker
Resmi Site: www.thehurtlocker-movie.com/
Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Ölümcül Tuzak Filminin Konusu

Film, muharebe sırasında bombaları etkisiz hale getirmekle görevli askerlerin yaşamından bir kesit sunuyor. Çavuş James yeni atandığı görevinde, yüksek eğitim almış bir grup askeri şiddet dolu bir çatışmaya gönderir. James adeta ölüme meydan okurca kaygısız davranmaktadır. Askerler yeni ve vahşete eğilimli önderlerini zaptetmeye çalışırken, şehirde kaos başlar.

Ölümcül Tuzak Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 4 Yorum
 • Film Notu 2/10
  Behçet Şahin 18.4.2010 18:28:00
  Tek kelime ile zaman kaybı olabilcek bir film niteliğinde.Zaten bu film eski bir yapıttır.Can sıkıntısını gidermek için belki gidilir ama mutlaka gidilcek bir film değildir.Bence daha yaratıcı olunabilinirdi.
 • Film Notu 3/10
  ahe 9.4.2010 15:47:00
  klasik amerika dünyayı kurtarıyor filmi. Böyle bir senaryo yok. Amerikalıların ıraklıları kurtardığını ve ıraklıların terörist olduğunu vurgulayan bir film. Biraz görsellikle süslenmiş berbat bir film. Ayrıca bu film şimdi vizyona girmedi ki.. oskar aldı diye bayat filmi 2. kez ısıtıp önümüze koydular. fat_erdo biraz kendini geli$tirmeni öneririm...
 • Film Notu 1/10
  Mehmet Aydın 27.3.2010 20:31:00
  Eğer Oskar almış olmayı bir referans kabul ediyorsanız siz de bizim gibi aldanıp bu filme gidersiniz..Paranıza yazıktır.Ne senaryo,ne başarılı bir oyunculuk,ne ilginç bir konu ,hiçbir şey yok.
 • Film Notu 9/10
  fat_erdo 18.3.2010 13:20:00
  Oskar almasına şaşırmammalı. Filimdeki sahneler ve orada yaşananlar konusunda olayları beyaz perdeye çok iyi yansıtmışlar. Seiri mütiş keyifli. SAVAŞ filmi sevenler kaçırmasın.

Ölümcül Tuzak Filminin Oyuncuları