Ozan Aydemir

Ozan Aydemir

Ozan Aydemir
Oyuncu

Doğum Tarihi: 29.05.1982

Doğum Yeri: İstanbul, Türkiye

Çılgın Dersane dizisinde Fırıldak Hasan karakterini canlandıran Ozan Aydemir 29 Mayıs 1982 yılında İstanbul da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi mezunu olan Ozan Aydemiri ilk olarak Benimle Dans Eder misin yarışmasından tanıyoruz. Benimle Dans Edermisin yarışmasında birinci olan Ozan Aydemir yarışmada yaptığı danslarla insanların gözdesi olmayı başardı. Katıldığı dans yarışmasını birincilikle tamamlayan Ozan Aydemir şimdilerde ise kendi atölyesi olan Ozan dans adlı dans atölyesinde dans dersleri veriyor.

Ozan Aydemir dans derslerinin yanında da son yıllara damgasını vuran Çılgın dersane filminde sergilediği başarılı oyunculuğu ile ön planda. 29 mayıs 1982 doğumlu olan Ozan Aydemir oynadığı filmin dans kareografilerini de üstlenmiş. bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.

2007 yılında Çılgın dersane, yine 2007 yılında Çılgın dersane kampta, 2014 yılında ise Çılgın dersane 3 olan filmin serileri hayranları tarafından büyük beğeni toplamasıyla Show tv den gelen sürpriz haberle Çılgın Dersane adlı sinema filminin haziran ayında dizi olarak ekranlara gelmesi de hayranlarını çok sevindirdi..
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.
Ayrıca Ozan Aydemir 2008 yılında Ayakta kal adlı sinema filminde canlandırdığı Osman karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Ozan Aydemir'in Boyu   : 1,74
Ozan Aydemir'in Kilosu : 70

Görev Aldığı Yapımlar

Ozan Aydemir Fotoğrafları

Ozan Aydemir Haberleri