Puhu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Seyyar

  Seyyar

  Yönetmen: Cem Özüduru
  Senaryo: Cem Özüduru, Ozan Ağaç
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 18.06.2021
  Yasin Gencer Taksim, Tepebaşı arası nohut pilav satan kendi halinde bir seyyar satıcıdır. Sevgilisi Çiğdem ile birlikte yaşamakta, uzun süredir planladıkları lokantayı açmanın kıyısında, ailesinden ona yadigar özel tarif ile herkesin lezzetine bayıldığı pilavını daha geniş kitlelere pazarlamanın ve hayallerine kavuşmanın tam ucundadır. Fakat tam da Beyoğlu'na yakışan bir şekilde, gecelerden bir gece her şey alt üst olur. Yasin hiç beklemediği bir şekilde kendini İstanbul’un en karanlık şahsiyetleriyle yan yana bulacaktır.
  Seyyar Orijinal Fragman
 • A Tale of Love and Darkness

  A Tale of Love and Darkness

  Yönetmen: Natalie Portman
  Senaryo: Natalie Portman, Amos Oz
  Oyuncular
  :
  Tür: Biyografi, Drama, Tarih
  Yapım Yılı: 2015
  Yayın Tarihi: 3.09.2015
  Filistin'deki savaş sırasında kalabalık bir apartmanda kitaplarıyla iç içe bir şekilde büyüyen çocuk, 12 yaşına geldiğinde annesinin intiharıyla derinden sarsılır; bu trajedi hayatını değiştirmesine yol açar. İsmini değiştirir, İsrail'deki bir kibbutz bölgesine taşınır, zamanla yazarlık yapmaya ve aktif olarak ülkenin politik hayatında rol almaya başlar... İsrailli gazeteci ve yazar Amos Oz'un gerçek hayat hikayesinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ünlü oyuncu Natalie Portman bulunuyor. Portman aynı zamanda filmin senaristi ve başrol oyuncusu olarak da karşımıza çıkarken, başrollerde ona Makram Khoury ve Shira Haas eşlik ediyor.
  A Tale of Love and Darkness Orijinal Fragman
 • Gün On4

  Gün On4

  Yönetmen: Şahin Altuğ
  Senaryo: Şahin Altuğ, Sofi Bayram
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Polisiye
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 19.09.2020
  Komiser Gazanfer’in Covid-19 testi pozitiftir. Gazanfer ve ekibi bu karantina günlerinde gizemli bir intihar vakasının peşine düşerler.
  Gün On4 Orijinal Fragman
 • Fi

  Fi

  Yönetmen: Mert Baykal
  Senaryo: Azra Kohen, Nüket Bıçakçı
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 31.03.2017
  Fi dizisi, Can Manay adında bir psikoloğun hayatını konu alıyor. Kaderin oyunuyla karşılaştığı güzeller güzeli Duru’ya ilk görüşte aşık olur. Fakat Duru’nun Deniz adında bir sevgilisi vardır. Aynı zamanda üniversitede psikoloji dersleri de veren Can, Bilge adındaki öğrencisinin geleceğinin parlak olduğunu düşünür ve onu kendisini aşabilmesi için teşvik eder. Ancak Kohen’in kitap üçlemesinden oluşan ve Can Manay’ın hayatını anlatan Fi dizisi bundan ibaret değildir. Manay, hem aşk hem de iş arasında hayatına devam ederken, Özge Egeli adında bir muhabir de onun karanlık ve kirli geçmişini ortaya çıkarmak için çabalamaktadır.
  Fi İngilizce Alt Yazılı Fragman
 • Jet Sosyete

  Jet Sosyete

  Yönetmen: Hakan Algül
  Senaryo: Gülse Birsel
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Aile
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 18.10.2019
  Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı yönetmen koltuğunda Hakan Algül’ün oturduğu 'Jet Sosyete'nin yapımcılığını BKM üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Hasibe Eren, Derya Karadaş, Sarp Apak, Ecem Uzun ve Bartu Küçükçağlayan ve Aslı Bekiroğlu gibi isimler yer alıyor.
  Jet Sosyete Orijinal Fragman
 • Cocomelon

  Cocomelon

  Yönetmen: Bryce Fishman
  Senaryo: Bryce Fishman
  Tür: Animasyon, Aile, Komedi
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 23.04.2021
  Baby JJ ve kardeşleri günlük aktivitelere hatta sıkıcı işlere bile coşku ve eğlence odaklı yaklaşıyor, evde kalan çocuklara ilham kaynağı oluyor.
  Cocomelon Dublajlı Fragman
 • Dip

  Dip

  Yönetmen: Mehmet Çağatay Tosun, Uygar Kutlu
  Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdür
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Drama
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 30.03.2018
  Sahir, İstanbul Emniyeti’n bağlı olarak çalışan bir psikologtur. İntihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir’in hayatı bir gün telefonuna gelen ihbarla bambaşka bir hal alır. Gelen ihbar sonucu bir bilim kadını olan Bilge ile tanışır. Sahir, gizemli bir kadın olan Bilge ile tanıştıktan sonra kendisini tehlikeli bir dünyanın içerisinde bulur. İkili bu zorlu dünyada birbirlerine destek olacaktır. Uygar Kutlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Bülent Emin Yarar, Berrak Tüzünataç, Lale Mansur, Defne Kayalar, Olgun Toker, Gün Koper, Gözde Türkpençe, Can Gox gibi isimler yer alıyor.
  Dip Orijinal Fragman