Puhu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Şahsiyet

  Şahsiyet

  Yönetmen: Onur Saylak
  Senaryo: Hakan Günday
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Drama, Gizem
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 17.03.2018
  Agah, adli katip memurluğundan emekli olan bir adamdır. Beyoğlu'nda münzevi bir yaşam süren Agah'ın hayatı, kendisine alzheimer teşhisi konulmasıyla altüst olur. Tüm anılarını zamanla unutacak olmasının acısı karşısında büyük bir yıkıma uğrayan Agah, bir süre sonra bu durumun bir fırsat olduğunu fark eder. Agah, yıllardır ertelediği bir cinayeti işleminin tam zamanı olduğunu düşünür çünkü hastalığından dolayı işleyeceği suçu unutacak ve bundan dolayı vicdan azabı çekmeyecektir. Agah'ın aldığı bu karar sadece onun değil cinayet büro amiri olan Nevra'nın da hayatını etkileyecektir.
  Şahsiyet İngilizce Alt Yazılı Fragman
 • Kuzey Yıldızı: İlk Aşk

  Kuzey Yıldızı: İlk Aşk

  Yönetmen: Ersoy Güler
  Senaryo: Ersoy Güler, Yelda Arıtaş
  Oyuncular
  :
  Tür: Romantik, Komedi
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 14.09.2019
  Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.
  Kuzey Yıldızı: İlk Aşk Orijinal Fragman
 • Çukur

  Çukur

  Yönetmen: Sinan Özturk, Özgür Sevimli
  Senaryo: Gökhan Horzum, Damla Serim
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 23.10.2017
  İstanbul'un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur'un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur'da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dâhil olan gruplar yasağı delmeye çalışırlar.
  Çukur Orijinal Fragman
 • Testere: Jigsaw Efsanesi

  Testere: Jigsaw Efsanesi

  Yönetmen: Spierig Kardeşler
  Senaryo: Pete Goldfinger, Josh Stolberg
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gerilim
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 3.11.2017
  Tüm şehirde vahşice seri cinayetler işleniyordu ve tüm kanıtlar tek bir kişiye işaret ediyordu: John Kramer. Ama bu nasıl olabilirdi? Jigsaw olarak bilinen John Kramer, yıllar önce ölmüştü. Michael ve Peter Spierig'in yönettiği ve Josh Stolberg ve Pete Goldfinger'ın yazdığı filmin başrolünde bu rol ile tanınan Tobin Bell yer alıyor. Saw: Legacy, serinin sekizinci filmdir.
  Testere: Jigsaw Efsanesi (Jigsaw) Türkçe Altyazılı Teaser
 • Bir Liderin Çocukluğu

  Bir Liderin Çocukluğu

  Yönetmen: Brady Corbet
  Senaryo: Brady Corbet, Mona Fastvold
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Korku, Gizem
  Yapım Yılı: 2015
  Yayın Tarihi: 22.07.2016
  Bir Liderin Çocukluğu, faşist bir liderin çocukluğunda geleceğin izlerini arıyor. ABD´li aktör Brady Corbet, bu ilk filminde 1918 yılında, Birinci Dünya Savaşı´nı bitirecek Versay Barış Antlaşması için ABD´den Fransa´ya gelmiş güçlü bir diplomat, dindar eşi ve oğlunu takip ediyor. Özellikle de imtiyazlı bir aileye mensup küçük çocuğun gitgide kontrolden çıkan ve faşizm eğiliminin habercisi olan davranışlarını gösteriyor.
  Bir Liderin Çocukluğu Orijinal Fragman
 • Yola Geldik

  Yola Geldik

  Yönetmen: Haydar Işık
  Senaryo: Orhan Aydın
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2015
  Yayın Tarihi: 22.04.2016
  Komedi türündeki film, bir akaryakıt istasyonunda beraber çalışan ve çalıştıkları istasyonun hatırı sayılır bir miktarda parasını Beyoğlu barlarında yiyen iki gencin, iş yeri sahibinin durumu fark etmesi üzerine para açığını kapatmak için yanlış bir yola girmelerinin ardından başlarına gelen olayları anlatıyor.
  Yola Geldik Fragman
 • Babalar ve Kızları

  Babalar ve Kızları

  Yönetmen: Gabriele Muccino
  Senaryo: Brad Desch
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2015
  Yayın Tarihi: 23.10.2015
  Eşinin ölümünden sonra 5 yaşındaki küçük kızına tek başına ebeveynlik yapmaya çalışan ve geçirdiği nöbetler dolayısıyla tüm hayatı değişen bir babanın, kızıyla kurmaya çalıştığı bağın ve yazarlık kariyerindeki inanılmaz değişim.
  Babalar ve Kızları Türkçe Altyazılı Fragman